15 Günde Basenleri Eritelim

Yaklaşık 3 yıl önce sadece evde bu hareketleri yaparak 2 hafta gibi bir sürede basenleri eritmeyi başarmıştım.

Şimdi yine bu hareketlere başlıyorum. Yaz’a az kaldı harekete geçmek lazım. Ben aynı zamanda 2 haftadır, haftada en az 3 gün spor salonuna gidiyorum. Yediklerime de mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum. Basen eriten kür falan diye beslenmeyle ilgili tariflerde var ama ben hiç uygulamadım, spor yapmadan pek faydasını görebileceğinizi de zannetmiyorum.


Geçen yıllarda bu hareketleri yaptığımda spor salonuna gitmiyordum yine de 2 haftada vücudum toparlanmıştı. Bu hareketleri ilk gün 15×3 set olarak başlayabilirsiniz. Her bir hareket için bu şekilde başlayarak her gün en az 3 arttırarak devam edebilirsiniz.

Hiç spor yapmadıysanız her hareket için 15 x 3 çok zorlayabilir ama dayanın. Ne kadar canınız yanıyorsa o kadar etki ediyordur 🙂

Herhangi bir sağlık sorununuz varsa lütfen spor yapmadan önce doktorunuza danışın. Her bir hareket için youtube’dan nasıl yapıldığına dair videolarını izleyin ve ona göre yapın, böylece sakatlanma riski olmaz.

Sadece 15 gün bu hareketleri deneyin farkı göreceksiniz. Başlamadan önce fotoğrafınızı çekip öncesi sonrası farkını daha net görebilirsiniz.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!