Dekorasyon Siteleri

Zamanımızın çoğunu internette geçiriyoruz. Alışverişimizi bile internet sayesinde oturduğumuz yerden 5 dakikada gerçekleştirebiliyoruz.  Artık her ilgi alanına göre bir e-ticaret sitesi mevcut. Dekorasyon, giyim, spor malzemeleri için ayrı sitelerden ilgi alanımıza göre aradığımız her şeyi bulabiliyoruz. Ben daha 3 haftalık evli olduğum için bu aralar ev dekorasyon sitelerinden çıkamıyorum maalesef. En sık takip ettiklerim, altıncı cadde, evim.net ve evmanya. En sevdiğim ise evmanya.com.

Bu site gerçekten tasarım, düşünce olarak çok hoş. Bir e-ticaret sitesinde değil de dergi sayfası karıştırır gibi gezebiliyorsunuz. Benim en sevdiğim bölüm e-dergi kısmı.

evmanya

Burada hem dekorasyon önerileri buluyorsunuz hem de beğendiğiniz bir ürünü hemen satın alabiliyorsunuz.  Ayrıca şu fark ettim ki örneğin internette mutfak dolaplarına baktınız. Evmanya sitesinin küçük reklamları dönüyor çoğu internet sitesinde. Mutfak dolaplarına baktıysanız o reklamlarda devamlı mutfak dolapları çıkıyor. İster istemez tekrar oraya yöneliyorsunuz. Evmanya’yı bu kadar övdüm ama alışveriş yaparken yine de iki kere düşünüyorum çünkü aldığım 3 saatten birinde küçük ve tamir edilebilir olsa bile bir arıza vardı bu da biraz düşündürdü beni açıkçası.

altinci-caddede-bulusalim1

Altıncıcadde ise 2-3 günde bir yeni ürün eklediği için haftada 1 kere ziyaret ediyorum. Her gün girersem biraz sıkıcı geliyor. Ama ürün kalitesi ve seçimleri çok hoş.

evimnet-600x323

Evim.net’te çok fazla vakit geçirmiyorum çünkü daha girer girmez üye girişi yapmanız gerekiyor. Bu tip hemen üye girişi isteyen siteler de beni biraz sıkıyor.  Bence e-ticaret sitelerinde üye girişi satın alma bölümünde istenmeli. Bence yine de hafta sonları çıkıp mağazaları gezmek gibisi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir