1 Beyaz Tişört 7 Farklı Şekilde Nasıl Giyilir?

Alışverişe her çıktığımda “bu sefer evdekileri de düşünüp uygun renklerde kıyafetler alacağım ki her parçayla giyebileyim. ” diyerek çıkıp   eve her renkten ve asla birbiriyle kombinleyemeyeceğim şeylerle eve dönüyorum. Yani benim en büyük alışveriş sorunum renk uyumunu, kombini, estetiği hiç düşünmeyişim. Ama şu bir gerçek ki ne renk seversen sev her kadının dolabında mutlaka bir beyaz bir siyah tişörtü ve gömleği olmalı. Bende de var tabi ki, dersen ki varda ben bunu hem iş yemeğine giderken hem kızlarla dışarı çıkarken her ortama uygun nasıl giyerim?

Bunu da Markafoni düşünmüş.Ünlü moda editörü Mert Aslan  ünlü model Didem Soydan’ı 1 beyaz tişörtü 7 farklı kombin yaparak giydirmiş ve  Twitter’da #nasılgiyilir hashtag’yle duyurmuş. Çekimlerde çok tatlı olmuş. Buyurun videosu da şöyle:

Bu aynı zamanda çok güzel bir pazarlama tekniği de olmuş. Sosyal medyada pazarlamanın en güzel uyarlanmış hali görselli, süslü, cümbüşlü hali. Özellikle de bu bir reklamdır diye gözünüze sokmadan bu şekilde kısa hikayeler olarak çekilmesi farkında olmadan siteye yönelmenize yardımcı oluyor.

“1 Beyaz Tişört 7 Farklı Şekilde Nasıl Giyilir?” üzerine 0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir