Evmanya E-dergi Yayınlandı

En sevdiğim şey boş zamanlarımda oturup dergi karıştırmak. Bu aralar da en çok dekorasyon dergilerini seviyorum. Sanki evin tüm eşyalarını ben seçmemişim gibi eve girdiğimden beri o eşyalara alışamadım. Bu yüzden en küçük dekorasyon fikirleri bile ilgi odağım.

Evi komple vizon ve kahverengi ağırlıklı olarak döşediğim için biraz renk gelmesi için şimdilerde duvar kağıtlarına bakıyorum. Hatta alıp kullandığım zaman bunlarla ilgili de bir post yazacağım. Belki duvar kağıtları kullanışlı mı sizde merak ediyorsunuzdur.

Neyse dekorasyon dergilerine geri dönecek olursak artık basılı yayının yerini tabletlerde de rahat okuma sağlayan e-dergiler, e-kitaplar aldığı için bunlara karşı kayıtsız olamıyoruz. evmanya.com’un yayınladığı e-dergi ise en sevdiklerimden. Çünkü dergide beğendiğiniz bir ürünü aynı anda satın alabiliyorsunuz. Ürün aklınızda değil evinizde  duruyor 🙂 Bu ayrıca çok iyi düşünülmüş bir pazarlama taktiği. Ürünü boş boş sitede gezerken görmektense dergide bir kombinle bütün olarak görünce ister istemez o ürüne karşı istek duyuyorsunuz.

E-derginin 22.sayısı da yeni yayınlanmış. Altta ki linkten ulaşabilirsiniz:

http://dergi.evmanya.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir