Hangi Pantolon Hangi Ayakkabıyla Giyilmeli?

Pantolon alırken hangi üstlerle kombinleyeceğimizi hep düşünürüz fakat ayakkabı kısmını es geçeriz. Aslında bir kombinde en önemli detaylardan biri de ayakkabıdır.

Farklikadin.com sitesinde çok güzel bir ayakkabı-pantolon uyum tablosu gördüm sizlerle de paylaşmak istedim. Ayrıca site de birçok tüyo da verilmiş. İşte yazımız şöyle;

Dar paçalı kısa pantolonları stilettolarla kullanabilir ve çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz..

pantolon ayakabi uyumu hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Dar ve kısa paçalı pantolonlar boyunuzu uzun göstereceği için altına filet ayakabılar, babetler ve oxford tarzı ayakkabılarda güzel durur.. pantolon ayakkabi uyumu 300x225 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Dar paçalı ve kısa pantolonları bilek detayı olan ayakkabılarla da kullanabilirsiniz.. Ancak böyle bir ayakkabı kullanmak istiyorsanız boyunuzun uzun olmasında fayda var.

cigarette pantalon stiletto 300x270 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Dar paçalı pantolonlarla kullanabileceğiniz bir diğer ayakkabı modeli de boğazı desenli kısa botlar ve uzun çizmeler..
dar paca pantolon kısa bot 300x250 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Bol paça pantolonlarla son yıllarda en çok tercih edilen model dolgu topuklar.Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabıları ve botları da  kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgu topuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı gibi pantolonun paçasını da gösterişli hale getiriyor.

pantolon-ayakkabı-uyum-tablosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir