Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 22.05.2013

22 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık, Maddi kazançlarınız düşünmek zorundasınız ve bugün ince hesaplar peşindesiniz. Beklediğinizgüvenikendiniz sağlamak zorundasınız.

Hatalardan ders almasını bilen ender kişilerden biri olmanız çevrenizde gözlerinüstünüze çevrilmesine neden oluyor. Bugün  sessiz ve gizli bir inatçılık sergiliyorsunuz.

22 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova, Bugün çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar irdeliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin finans desteklerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından farklı sonuçlar çıkarmadanönce olayların nedeni üzerinde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz.

22 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak,  Titiz ve detaycı yapınızı işinizdeki ayrıntılara da yansıtabiliyor ve kendi gücünüzün sınırlarınızorluyorsunuz. Bugün olaylara çekimser davranmakla iyi ediyorsunuz. Sonradan vazgeçme olasılığınız çok fazla oluyor. İçsel sesinizi dinlemelisiniz. Zamanı iyi planlamakla en iyi sonucu alacağınızdan şüpheniz olmasın.

   
22 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay, Düşüncelerinizin sınırı çok uçuk. Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp dahatalarına sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. Bugün zaman kavramını unutturacak bir çok aktiviteler içinde olabilirsiniz. Duygusallığınızda aşırıya kaçmak için uygun bir gün değil. Olaylara hassas bir yorum getirmemelisiniz.
22 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep, Karşıt Aydan olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz. . Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özlediğiniz çalışmaalanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var ve kendinizi doğru ifade etmenin yollarını buluyorsunuz.

 

22 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi, Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için önünüzde güzel fırsatlar var. Mantık ve duygu ikilemiyaşadığınız bugün çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz için önemli olacak. Gecikmiş işlerinizi tamamlamak için önünüze çıkacak fırsatları yeniden gözden geçirmelisiniz.

22 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak, Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdekiolayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. Aile arasında bazı mal problemleri gündeme gelecektir. Onların sorunlarını çözmek istiyorsanız olayların temelinde olabilecek pürüzleri gözden geçirmelisiniz. Bugünenerjinizi dengeli kullanmalısınız.

22 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan Coşkularınız ve hayalleriniz yüzünden zor günler yaşıyorsunuz. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse deolayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. İş yaşantınızda iyi bir organizasyona ihtiyacınız var. Süregelen düzen sizin istediğiniz tarz değil. Olayları yeniden ele almalısınız. Sırt ağrılarınızdan şikayet etmeniz an meselesi.

22 Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç, Bugün evrenizde yanlış anlaşılmanız sizi o kadar ilgilendirmiyor. Kendinizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve taviz vermek istemiyorsunuz. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız bazıları için önemli olamayabilir. Fakat siz amaçlarınız doğrultusunda yaşadığınız için düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız.
22 Mayıs 2013 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, Partnerinizin sizinle ilgili düşüncelerine çok fazla önem veriyorsunuz. Bu yüzden ilişkilerinizi belli bir düzeyde götürmeniz imkansızlaşıyor. Bugün bazı nedenlerden dolayı her an tartışabilirsiniz. Konuşacağınız konuları özenle seçmeli ve kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz. Geceleri erken yatmayı denemelisiniz.

22 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa, Yaşantınızla ilgili yapıcı kararlar almak üzeresiniz. Konuları ayrıntısıyla düşünmeli ve şartlarınızı doğru sunmalısınız. Bugün günlük temponuzun yoğunluğunu bir plan dahilinde uygulamalısınız. Her zamanki gibi değişen iş koşullarını lehinize çevirmekte oldukça profesyonelce davranıyorsunuz. Metabolizmanızla ilgili aksaklıklar söz konusu.

22 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç, Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Bugün kişisel enerjinizi ve araştırmacı ruhunuzu ortaya çıkarmak için hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinize iş icat etmekte üstünüze yok. Her taşın altından kalkıyor ve işinizi başarıyla yapıyorsunuz. Gizli takdirler sizin için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir