23.05.2013-Günlük Burç Yorumu Nuray Sayarı

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Metotlarınızla ilgili ihtiyacınız olmayan yorumlar yapılabilir, çok üzerinde durmayın.

Yanlış bilgilendirmeler sizi yanıltabilir veya kızdırabilir. Gerçekleri kendiniz araştırmalı ve hiçbirşeyi şansa bırakmamalısınız. Tekrar bağlantı kurmanız durumunda eski bir ilişkiniz size üzüntü verebilir.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat) 

Siz cisimleştirmeye çalışmadan yeni bir oluşumun öylece gözler önüne serilmesine izin vermenizde fayda var.

Yapmaktan hoşlandığınız bir şeyi, karlı bir yapılanmaya dönüştürebilirsiniz. Özgün fikirleriniz ve sunmanız gereken şeyleri sunma tarzınız ilgi çekmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve romantik ya da sevgi içeren saatler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Özel hayatımızda veya ilişkilerimizde(yeni bir şehir, farklı bir ortak, sevgili v.b, iş ya da kariyer değişikliği, rejime ya da spora başlama v.b) uzun yıllardır düşündüğümüz değişiklikleri yapabileceğimiz günler. Girişimci olabilir, sorumluluk alabilir, olumlu adımlar atabilir, destek bulabiliriz. Ancak, girişimde bulunmadan önce, gerçekten düzeltilebilecek yerlerle ve konularla mı uğraştığımızı ya da eski koşulları yenilerine transfer etmeye mi çalıştığımızı iki kere sorgulamamızda fayda var.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Bazı kişi ya da olaylarla ilgili projelerinize ilk etapta ‘’EVET’’ yanıtı alamazsanız, planlarınızda düzeltmeler yapı tekrar deneyebilirsiniz.

Deneyimlediğiniz bilgilere ve yeteneklere güvenebilirsiniz. Rekabet veya mücadele edeceğiniz alanları dikkatle seçmeli ve plana göre işlemeyen yerleri düzeltmelisiniz. Mükemmelliği karşı tarafı memnun etmeyi hedeflemelisiniz. Geçmişte sizi hayal kırıklığına uğratan kişilerden uzak durun. Tüm burçlar için gün geneli: Özel hayatımızda veya ilişkilerimizde(yeni bir şehir, farklı bir ortak, sevgili v.b, iş ya da kariyer değişikliği, rejime ya da spora başlama v.b) uzun yıllardır düşündüğümüz değişiklikleri yapabileceğimiz günler. Girişimci olabilir, sorumluluk alabilir, olumlu adımlar atabilir, destek bulabiliriz. Ancak, girişimde bulunmadan önce, gerçekten düzeltilebilecek yerlerle ve konularla mı uğraştığımızı ya da eski koşulları yenilerine transfer etmeye mi çalıştığımızı iki kere sorgulamamızda fayda var.
Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Belli detaylara hakim olmalısınız.

Bu durum, sizi ilerlemeye zorlayan kişi ya da olaylarla karşılaştığınızda, hazır olmadan harekete geçmekten koruyacaktır. Fikirlerinizi paylaşabilir, yaşam tarzınızda olumlu etkisi olacak değişiklikler yapabilirsiniz. Düşündüğünüz bir pozisyon ya da yer konusunda sizi yanlış yönlendiren kişiler olabilir. Alternatiflerinizi araştırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Özel hayatımızda veya ilişkilerimizde(yeni bir şehir, farklı bir ortak, sevgili v.b, iş ya da kariyer değişikliği, rejime ya da spora başlama v.b) uzun yıllardır düşündüğümüz değişiklikleri yapabileceğimiz günler. Girişimci olabilir, sorumluluk alabilir, olumlu adımlar atabilir, destek bulabiliriz. Ancak, girişimde bulunmadan önce, gerçekten düzeltilebilecek yerlerle ve konularla mı uğraştığımızı ya da eski koşulları yenilerine transfer etmeye mi çalıştığımızı iki kere sorgulamamızda fayda var.
Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Planlarınızda belli uyarlamalar yapılması istenebilir, dozunda bir hızla ilerlemelisiniz.

Karmaşık olan herşeyden uzak durmalı, hayatı basit şekilde yaşamalısınız bugün için. Öfkeli veya anlayışsız kişiler sizi engelleyebilir ve sıkabilir. Net bir bakış açınız olması olumlu yönde ilerlemenize olanak tanıyacaktır. Tamirat işleri veya tamir edilmesi gereken ilişkiler size pahalıya mal olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Özel hayatımızda veya ilişkilerimizde(yeni bir şehir, farklı bir ortak, sevgili v.b, iş ya da kariyer değişikliği, rejime ya da spora başlama v.b) uzun yıllardır düşündüğümüz değişiklikleri yapabileceğimiz günler. Girişimci olabilir, sorumluluk alabilir, olumlu adımlar atabilir, destek bulabiliriz.

 

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bazı girişimlerinizde, ‘’ Asla yapamayacağım yerine, yapabilirim demenin ‘’ kazandıracağı bir gün. Merak sizi farklı yönlere, yerlere veya bilgilere taşıyabilir.

Bilginiz ve diğerlerinin ne yaptığıyla ilgileniyor olmanız imajınızı güçlendirmenize ve hayatınızı renklendirecek kişilerle biraraya gelmenize yardım edebilir.
Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Çok fazla alana dağılmamalı ve bir tek şeye konsantre olmalısınız.

Bazı iş birliklerinizde sıkışıklıklara bağlı sorunlar oluşabilir. Size imkansızı vaat eden kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bildiklerinize ve kendi başınıza yapabildiğiniz şeylere odaklanın. İş ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde yanılsamalar veya yanıltıcı etkiler ön planda. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi açıklığa kavuşturmalısınız. Olumlu ve kendine yeten tavırların faydasını görebilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Geçmişte yaşadıklarınıza bağlı endişeleriniz olabilir.

Bu durumun sizi etkilemesi normal, ama ölçüsünü kaçırmamak lazım. Başkalarına ne sunduğunuz, geri dönüş olarak ne elde edeceğinizi etkiliyor bugünlerde. Felsefik değişiklikler sizi özgün bir grupla biraraya getirebilir. Sizden talepleri artan kişilerle uğraşabilirsiniz ve devamında, kişiliğinizi yansıtan bir yola dönmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Belli bir amacınıza ulaşmak için planlarınızı yenilemeniz gerekiyor. Hala geçerli değillerse bazı güncellemeler yapmanız gerekebilir. Kendi işinizle uğraşın.

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz proje ve planlardan kopmamalısınız. Hoşunuza gidecek hedeflere ulaşmak için çalışmak stresinizi azaltmanıza yardım edecektir. Belirsizliklerin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz. Bazı kişilerin karakteri konusunda sezgileriniz sizi yanıltmayacak.

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Yeteneklerinizin boyutlarının farkındasınız, ama bugünlerde size güvenen kişileri yanıltmayacak şekilde kendinize daha da fazla güvenli görünmeniz gerekiyor olabilir.

Endişelenmeyi bırakın ve hayatın tadını çıkartın. Yaşadığınız anın tadını çıkartmalı ve yapmaktan hoşlandığınız şeylerle vakit geçirmelisiniz. Eski arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir veya özel bir kişiyle eski stilde ya da geçmişle bağlantılı romantik anlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Kesin bir bakış açınız olmasına rağmen, daha uyumlu davranmanız ve rol yapmak zorunda olsanız dahi tarafsız olmanız daha zekice görünüyor.

Geçmişte yaptıklarınızı görmezden gelmemelisiniz, tecrübelerinizden ve deneyimlerinizden faydalanabilirsiniz. Kendinize güveniniz artıyor ve size yardım edebilecek pozisyondaki bir kişiyle etkileyebilirsiniz.

 KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Finansal veya özel hayatınızla ilgili bir durum hala dikkat gerektiriyor.

Çözümlenmemiş durumlar zayıf zamanlarda yok olabilir. Duygusal karışıklıklar söz konusu olabilir. Şüpheleriniz varsa, harekete geçmemeniz de fayda var. Ani tepkileriniz meşhurdur, ama bugünlerde zamanın gücüne inanmakta fayda var. Enerjinizi sosyal aktivitelere, seyahatlere ve kişisel gelişime ayırmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir