Severek Takip Edilecek Bloglar

blog-yazilari-kisa-uzun-nasil-yazilmali-3268-0C80-B6B0Tez yazmanın en güzel tarafı devamlı araştırma yaptığın için yeni alanlar, yeni zevkler keşfetmen ve farkında olmadan bunlar hakkında fikir sahibi olmak.

Aslında bunun olması için tez yazmaya başlamak gerekmiyor. Gününüzün belli bir saatini sadece sevdiğiniz blogları,dergileri,makaleleri okumaya ayırabilirsiniz. Örneğin dekorasyon veya moda ilginizi çekiyorsa bunlarla ilgili blogları (özellikle Pinterest bu konuda süper), sosyal mecraları, dergileri takip edebilirsiniz.

Benim bu blogu açmakta ki en büyük amacım ilgi alanlarımı kendi fikirlerimle burada paylaşmaktı. Bana bu kadar yararı olacağını düşünmemiştim bile. Günümün büyük kısmını blog için araştırma yapmakla küçük bir kısmını da tezimle ilgilenmekle geçiriyorum. (Aslında bunun tam tersi olmalıydı sanırım.) Bana kattığı en güzel şey bildiğimi sandığım konuların aslında bitip tükenmeyen derya deniz olduğunu öğrenmemdi. Ayrıca hiç ilgimi çekmeyeceğini düşündüğüm konuları okudukça gerçekten ne kadar zevkli olduğunu anlamamda yardımcı oldu. Sizlere özellikle akip ettiğim birkaç blogtan bahsetmek istiyorum.

Tezimde sık sık alıntı yaparak bahsedeceğim pazarlama ve sosyal medya hakkında baya bir bilgi bulduğum site;

http://sevdayuzbasioglu.com/

Aşağıdaki site aslında hemen hemen her konuda ara ara okuduğum bir site. Gerçi Serdar Kuzuloğlu’nu zaten Radikal gazetesinden ve TV programlarından takip ediyorsunuzdur;

http://mserdark.com/

Moda ve alışveriş konusunda;

http://style-boom.blogspot.com/

http://www.alisveris-cini.com/

http://www.buseterim.com.tr/

 

Şimdilik bu liste bu kadar devamı tabi ki gelecek 🙂

“Severek Takip Edilecek Bloglar” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir