Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 31.05.2013

31 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık, Uyku probleminizi çözmek için karar almalısınız artık. Bu haliniz performans düşüklüğü yaratıyor. Biraz erken yatmayı deneyebilirsiniz. Hayatınızı bir düzene sokmanız gerekiyor.

Birazcık derli toplu olmaya çalışmak, en önce sizin hayatınızın kolaylaşmasını sağlayacak. Gerek gündelik yaşam, gerekse özel hayattaki savrukluğunuz enerji kaybına yol açıyor. Sevdiğiniz insanın ufak bir sağlık sorunu olduğu ortaya çıkabilir. Fazla önemsenecek bir şey olmadığı halde o buna çok üzülebilir.

31 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat) 

Sevgili Kova, Kendinize çeki düzen vermenizin, sizi rahatsız eden sorunları halletmenizin artık zamanı geldi. Fiziksel görünüşünüzle de ilgilenmelisiniz. Duygusal olarak çok hassas olduğunuz bir gündesiniz. Kırılganlığınız da çok yoğun olduğu için, insanlara ve ilişkilerinize karşı toleransınız normale göre daha düşük. Hemen olumsuz yönden görmeye ve reaksiyon vermeye başlamadan önce iki kere düşünmelisiniz. Sevgilinize kendinizi, duygularınızı ve düşüncelerinizi çok rahat aktarabilme ve ifade edebilme şansına sahipsiniz. Onun da sizinle aynı duyguları paylaştığını görmek sizi son derece rahatlatacak ve mutlu edecek.

31 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, Biraz para biriktirebilmek için, daha akıllıca harcama yapmalı, planlı olmalısınız. Bu alanda gerçekten disipline ihtiyacınız var.
Bu aralarda maddi konularda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Geleceği düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde yine sizin problem yaşamanız ve telafisi çok zor durumlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle cinsellik üzerine bir takım konuşmalar yapabilirsiniz. Size anlatacağı şeyler şaşırmanıza neden olabilir ama, reaksiyonlarınızı açık açık vermekte kontrollü olmalısınız.

   

31 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yay, Kardeşinize ya da bir kuzeninize yardımcı olmanız gerekiyor. Fikirlerinizin onun yaşamını kolaylaştırdığını göreceksiniz.
Oldukça hoş ama çok hareketli olmayan bir gün sizi bekliyor. Sabahtan durgun olan ruh haliniz, gün içinde neşeye kavuşacak. Akşama program yapmalısınız. Bugün partnerinizle birlikte gideceğiniz ev gezmesinde çok hoş vakit geçirebilirsiniz. Birlikte bir şeyler yapmaktan o da çok keyif alıyor.
31 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Ailevi alandaki sorunları bu kadar da büyütmeniz için hiç bir neden yok. Biraz oluruna bırakır, zaman tanırsanız, her şey daha iyi olacak. Ailece planladığınız gayrimenkul girişiminin ilk adımlarını bugün atabilirsiniz. Maddi problemlerin üstesinden ailenizin desteği ile geleceksiniz. Planlarınızın gerçekleşebileceğini görmek sizi çok mutlu edecek. Ailenizin ve sevdiğiniz insanın sizden beklentilerini karşılamakta daha dengeli olmalısınız. Bu dengeyi sağlamakta sevdiğinizin size desteği daha çok olabilir.

  
31 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgili Terazi, Eğlencenin dozunu kaçırmasanız iyi olur. Gerçi siz de haksız değilsiniz. Stresli günlerden sonra bunu çoktan ve fazlasıyla hakettiniz. Yaratıcılığınız o kadar yüksek ki, zengin imajinasyon yeteneğinizi de kullanarak, hayatınızın her alanında, çok hoş, renkli ve enteresan nüanslar oluşturabilirsiniz. Tüm duygusallığınıza rağmen, heyecana duyduğunuz ihtiyaç sizi zorluyor. Kontrolllü olmanız gerekli.

31 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Sevgili Başak, Sağlığınızı korumak, daha iyi bir duruma getirmek için bir şeyler yapmalısınız. Bu konudaki duyarlılığınızın meyvesini alacaksınız.
Bir yakınınızın sağlık sorunlarıyla alakadar olmak, hatta onunla doktora ya da hastaneye gitmek durumunda kalabilirsiniz. Ciddi bir şey yok ama, onun rahatsızlığı sizin o ortamlarda bulunmanız, biraz sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir. İlişkinizde yeni bir şey keşfedeceksiniz. Bu sevdiğiniz insanın sizin hayatınızda biraz daha önem kazanmasına, sizin de ona giderek bağlanmanıza neden olacak.
Terazi

31 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslan Bazen fazlasıyla değişikliğe ihtiyaç duymanız, çok eşlilik arzusu içinde olmanıza neden oluyor. Eğer yakalanırsanız, çok acı çekebilirsiniz. Güzel, romantik, duygusal bir güne hazır olmalısınız. Zamanınızı yakınınızdaki insanlarla, özellikle de sevgilinizle geçirecek şekilde planlamalısınız. Bugün sizinle beraber olabilmek onun için çok önemli. Bugün sevdiğiniz kişiye bir sürpriz yapın ve şaşırtın. Merak etmeyin kaleleriniz düşmez.

 

31 Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Maddi kararlarda kendinize çok güveniyorsunuz. Ama bakalım partneriniz de sizinle ilgili olarak, aynı kanaate sahip mi.
Pek çok insanla görüşebilir, ortak kararlar alabilir ve birlikte hareket edebilirsiniz. Bu deneyimlerinizde birlikte olduğunuz insanların niyetlerine ve gerçek amaçlarına karşı duyarlı olmaya gayret etmelisiniz. Tutkularınızın esiriymiş gibi davranmanız artık sizi de rahatsız etmeye başladı değil mi? Hayatta bir birlikteliği besleyen çok çeşitli faktörlerin olduğunu gözardı etmemelisiniz. 

31 Mayıs 2013 İkizler Burcu Yorumu
İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, Seyahat programları yapmak için ideal bir gündesiniz. Dostlarınızın tavsiyelerine de kulak vermelisiniz. Onların deneyimleri ışık tutabilir. Cazibeniz bu aralar doruklarda. Etrafınızdaki tüm insanları etkileyebilecek ve kendinize çekebilecek bir potansiyeliniz var. Neden bunu aranızın açık olduğu insanlarla ilişkilerinizi düzeltmek için kullanmayasınız ki? Sevdiğiniz kişinin kardeşleriyle alakalı bir şey duyabilirsiniz. Duyduğunuz şey sizi önce rahatsız etse de, sonrasında kolaylıkla tolere edebileceksiniz.

31 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, Mesleki alanda kendinizi gösterebilirsiniz. Hazırlıklı olun üstleriniz sizinle yakından ilgilenecekler. Kariyer fırsatları önünüze gelebilir. Mesleki yaşantınızdaki yüksek hedeflerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bu amaçları biraz gözden geçirerek, daha ulaşılabilir, gerçekçi bir hale getirmeniz gerekli. Sevdiğiniz kişiye karşı zaman zaman gergin bir tarzınız oluyor. Bu değişkenliğiniz sevgilinizin kendini belirsizlikte hissetmesine neden oluyor.

31 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Sevgili Koç, Umutlarınızın kırılması için hiç de gerekli bir nedeniniz yok. Siz boşuna karamsarlığa kapılıyorsunuz. Her şey çok daha iyi olacak.
Çok insan tanıdığınız için, zaman zaman size gerçekten değer veren, samimi dost olan arkadaşlarınızı ihmal etmek durumunda kalıyorsunuz. Onların bu durum karşısında alındıklarını ve genellikle sıkıntılarını sizi kırmamak için içlerine atarak, paylaşmadıklarını da farketmiyorsunuz. Belki biraz daha ilgili olabilirsiniz. Bazen ilişkinizde romantizmi ihmal ettiğinizin bile farkına varmıyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz insanla birlikte mum ışığında ve şarapla hoş zamanlar için çaba harcamalısınız.

-turuncutime.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir