Günlük Burç Yorumları Susan Miller – 10 Haziran 2013

Susan Miller 10 Haziran 2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, bilinçaltınız oldukça yoğun. Enerjinizi paslaşarak, gerekli bağlantıları kurmalı ve arkadaşlarınızla kombinasyonişler yapmalısınız. Yapacağınız küçük tatil, size çok iyi gelecektir.

Susan Miller 10 Haziran 2013 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Ay, kariyer evinizde ilerliyor. İlşkilerinizde üstün nitelikli kişilerle birlikte olmaktan ve gurur verici davranışlara maruz kalmaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün kariyerinize uygun kişilerle birlikte olacaksınız.

Susan Miller 10 Haziran 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Çevresel ilişkileriniz yeni bir boyut kazanırken, sosyal boyutu değişik çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün; içinde bulunduğunuz gerçeklerle ilgili düşüncelerinizi etkili biçimde ifade edeceksiniz.

   

Susan Miller 10 Haziran 2013 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Hedeflerinizi yönlendirirken detaylar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Yakın dostlarınızın duygusal desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz fakat taviz vermeyen yapınızla çevrenizi şaşırtıyorsunuz.
Susan Miller 10 Haziran 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
Güçlü bir mantığa sahip olmanıza rağmen, bu yıl dengelerinizi korumak için zorlanabilirsiniz. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek ve yıllarca içinizde sakladığınız olayları tetikleyeceksiniz.

 
Susan Miller 10 Haziran 2013 Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Maddi konularla ilgili üstü kapalı planlarınız mevcut. Bazı düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Bütçenizle ilgili canınızı sıkan olaylar karşısında suçu kendinizde aramalısınız.

 

Susan Miller 10 Haziran 2013 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Düşüncelerinizde ısrarcı olmanızın size vereceği avantajları düşünün ve kararlarınızdan dönmeyin. Her işin altından kolayca kalktığınız için, bugün çevrenizdekiler sizden yardım isteyebilirler.

Susan Miller 10 Hazirans 2013 Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bazı kişiler tarafından izleniyor olmak size farklı bir aksiyon kazandıracak ve kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak. Çevrenizde sağlığı konusunda problemi olan kişiler ilginizi çekiyor.

Susan Miller 10 Haziran 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Aynı anda birçok işi bir arada yapmak, sizi gereğinden fazla yoruyor. Tutkulu ve çalışkan kişiliğinizle göz dolduruyorsunuz. Sessiz çalışmayı yeğlediğiniz için, çalışmalarınız anlaşılmıyor.

   
Susan Miller 10 Haziran 2013 İkizler Burcu Yorumu

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Güneş’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün güçlü bir şans konumuna sahipsiniz. Girdiğiniz eğlenceli ortamlarda çekici davranışlarınızla karşı cinsin ilgisini çekecek ve hayranlık kazanacaksınız.

Susan Miller 10 Haziran 2013 Boğa Burcu Yorumu

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Ay burcunuzda ilerlerken, anaç yönleriniz atağa kalkıyor. Yardımlaşma duygunuzun yoğun olduğu gün içinde, çevrenizde biriken insan topluluğu size prestij kazandıracak. Üstün kişilerden hoşlanıyorsunuz.

 Susan Miller 10 Haziran 2013 Koç Burcu Yorumu

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Madde evinizi güçlü tutmak zorundasınız. Harcamalarınız üst sınırda. Bugün her türlü olaya kapalı olmalısınız. Daha iyi pozisyonlar için, bugün sıkı çalışarak kendi koşullarınızı oluşturacaksınız.

-turuncutime.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir