Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 12.06.2013

12 Haziran 2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık,Bir süreden beri kafanızda oluşturduğunuz bazı ilişkileri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Aslında iyi bir durum olsa bile bu aralar atacağınız imzalar ilerde başınıza iş açabilir. Dikkatli olmakta yarar var.

Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce istediğiniz şeyin ne derece mantıklı olduğunu düşünmelisiniz. Elinizdeki imkanları kullanmaya çalışmalısınız. Bazı şeyler için bir süre beklemeniz gerekebilir.

12 Haziran 2013 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Sevgili Kova, Zihinsel olarak yorgun ve karmaşıksınız. Kendi kişiliğinizden taviz vermemelisiniz. Bütün işleriniz gereksizyere uzayabilir ve olmadık terslikler çıkabilir. İşlerinizi son dakikaya bırakmanın zararını görmeniz olasıdır. Evinizle ilgiligayretler içinde olacağınız bir gün. Kendinize güvenerek girişeceğiniz her iş ve alanda başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok. Söz verdiğiniz şeyleri yerine getiremezseniz zor durumda kalırsınız.

12 Haziran 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, Bu gün eski bir dostunuzla buluşmanız ve bazı konularda yeni fikirler edinmeniz de mümkündür. Duygusal ilişkilerinizde ise komedi filmlerindeki aksi ihtiyarlar gibi davranmaya eğilimlisiniz. Bazı konular sizi memnun etmeyebilir fakat sizi sevenlere kapris yapmanız, devamlı huysuzlanmanız sorunlara çözüm getirmez. Aslında büyük bir kaybınız yok. Günü daha rahat geçirmeye gayret etmelisiniz.

12 Haziran 2013 Yay Burcu Yorumu 
Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yay, Bu gün sağlam kararlar vermeye uygunsunuz ve uzun vadeli değişiklikleri istemeniz olasıdır. Bu gün ve yarın bir çok konuda şanslısınız. Bazı duygularınızı gerektiği gibi ifade edebilir ve insanlarla uyumlu ilişkiler yürütebilirsiniz. Birisinin sizi araması ve bundan da son derece memnun olmanız olasıdır. Yaklaşan bazı olumsuzlukları hissetmeniz ve bu yüzden de huzursuzlanmanız da mümkündür. Gelecekteki rahatsızlıklar için şimdiden sıkılmanızın gereği yok.

Astrolog Selin Türkoğlu 10 Haziran 16 Haziran 2013 haftalık burç yorumları! HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ!
12 Haziran 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Bu gün Merkür burcunuza geliyor, önemli bir sebep olmasa da neşelisiniz. Olur olmaz herşeye gülmeniz ve alaycı olmanız birilerinin alınmasına bile sebep olabilir fakat bunu fazla dert etmenize ve neşenizi kaçırmanıza gerek yok. Bir çok kimseyi de neşenizle mutlu edebilirsiniz. Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabukgeçen bitkinlikler duymanız olasıdır.

12 Haziran 2013 Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgili Terazi, Bu gün haksızlığa uğradığınız düşünebilirsiniz fakat fazla tepki de vermemelisiniz. Bunun dışında şansınızın açık olduğu bir gündesiniz. Bu günün konusu daha çok duygusal ilişkilerinizle ilgili olan konuşmalar yapmanız ve bir arkadaşınızın bu konulardaki sorunlarıyla ilgilenmenizdir. Onun aşırı davranışlarda b

12 Haziran 2013 Başak Burcu Yorumu
Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Sevgili Başak, Bir kıskançlık yüzünden canınız sıkılabilir ve bazı şeylere karşı isteksiz olabilirsiniz. Bazı kimselerin hakkınızda yanlış hükme vardıklarını anlasanız bile bunu düzeltmek için birşeyler yapmak içinizden gelmeyebilir. Bir duygusal karmaşa yaşamanız ve hiç bir hissinizden emin olamamanız mümkündür. En iyisi günü kendinizidinlendirmeye ayırmanızdır, elinizden geldiği kadar yüzeysel kalın ve önemli konuları sonraya bırakın.

12 Haziran 2013 Aslan Burcu Yorumu

 

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslan Hareketli ve zevkli bir gün geçirmeniz olasıdır. Kalabalık yerlerde bulunabilirsiniz. Aile çevrenizde karışık olaylar yaşamanız ve zamanınızın çoğunu oradan oraya koşuşturmakla geçirmeniz olasıdır. Ama yapmak istediğiniz herşeye geç kalabilir ve genel bir yetişme telaşı içinde olabilirsiniz. Güzel ama stresli bir gün. Bazı arkadaşlarınıztarafından da dışlandığınızı veya sizden gizli bazı şeyler çevrildiğini düşüneceksiniz.

 

12 Haziran 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmaya uygun bir gündesiniz. Bir süreden beri başlamayı bir türlü göze alamadığınız bir iş varsa ona başlamanızın zamanı artık geldi. Önümüzdeki günlerde böyle fırsatları daha seyrek bulabilirsiniz. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet eddilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir. Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.

12 Haziran 2013 İkizler Burcu Yorumu
İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, Zeka ve tecrübenizi kullanmanız gereken bir durumla karşılaşmanız ve halletmeniz mümkündür. Bu gün zihniniz çok aktif ve hemen hemen her şeyi çözümleyebilirsiniz. Kendi yargılarınıza güvenin. Bazı kimselerin durup dururken size sırt çevirdiklerini ve açıkça karşı duruma girdiklerini görerek şaşırabilirsiniz. Bu insanların bildikleri size ait sırlar ya da birlikte yaptığınız işler konusunda son derece dikkatli olmalısınız.

12 Haziran 2013 Boğa Burcu Yorumu

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, İki gün sürecek olan astro etkiler yüzünden yolculuklarınız zorlaşabilir. İç sıkıntıları çekebilirsiniz.İletişiminiz aksayabilir. Karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. Sebebi olmayan sinir gerilimleriniz olabilir. Karşı cinsin sizi önemsemesi için kompleks benzeri hisler içine girebilirsiniz. Bazı konularda hayalkırıklıklarınız olabilir. Duygusal ilişkilerinizin fazla üzerine gitmemelisiniz.

12 Haziran 2013 Koç Burcu Yorumu

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Sevgili Koç, Bu gün anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. İki gün süreyle karşı cinsin davetkar tavırlarıyla karşılaşmanız olasıdır, çekicisiniz. İş vepara konularıyla ilgili yeni gelişmeler bekleyebilirsiniz. Uzun bir yolculuk planlamanız mümkündür. Duygusal açıdan daharahat olduğunuz bir döneme girmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir