Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 26.06.2013

KOÇ BURCU:

Bugün iş yerinizde barış ve huzuru besleyici özellikleriniz sayesinde, iş arkadaşlarınız veya çalışanlarınız arasında daha popüler olacaksınız. Başkalarının yararına çalışmak, onlara yardımcı olmak hoşunuza gidecek. Ayrıca bu dönemde astlarınız veya genel anlamda size hizmet eden kişilerden yana fayda görebilirsiniz.

BOĞA BURCU:

Bugün aşk hayatınızı bağlayan konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Örneğin yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer evliyseniz romantizm açısında hareketli bir dönem olacak. Sevdiğinizle birlikte kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek ve arkadaşlarla eğlenerek değerlendirmelisiniz.

İKİZLER BURCU:

Bugün ev, aile ve iş temaları arasında kalabilir; dengeyi tutturmakta zorlanabilirsiniz. Ailevi sorunlarınızı, iş alanınıza yansıtmamaya çalışın. Bu günlerde geleceğe yönelik hedeflerinize daha fazla sahip çıkmalısınız. Ve bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz

YENGEÇ BURCU:

Bugün kendinizi finansal kazanımlarınızla özleştirebilirsiniz. Özgüveninizi somut nesnelere yansıtma ihtiyacınız artıyor. Para kaybı, güven kaybına nede olabilir. Kazanç artıkça ise, kendine güven artışı söz konusu olacaktır. Önemli anlaşmalarınızı ertelemenizde fayda var.

ASLAN BURCU:

Bugün iş ve profesyonellikle ilgili konular açısından, iyi bir dönem. İyi değerlendirmelisiniz. İşinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Yönetici pozisyonundaki kişilerden iyilik ve fayda görebilirsiniz.

BAŞAK BURCU:

Bugün kişisel başarınızla dikkat çekebilir, karşınızdakiler üzerinde olumlu etki bırakabilirsiniz. Yakın çevrenizle bilgi alış verişinde bulunmak, araştırmacı ve yenilikçi niteliklerinizi ortaya koymak başarınızı perçinleyecektir. Cesur kararlar almak durumda kalabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:

Bugün kadersel olarak sizi etkileyen veya geri dönülmez değişimlere iten durumlar, başkalarına dayalı işler beklenmedik ve koparıcı durumlar oluşabilir. Ortaklaşa sahip olunan kaynaklarla ilgili konularda da sıra dışı durumlar ortaya çıkabilir.

AKREP BURCU:

Bugün rahatlamaya başlıyorsunuz. Ufkunuzu genişletme ve ileri dönük planlar yapma zamanı. Alışılmışın dışında konulara odaklanabilirsiniz. Uluslar arası konular gündeminizde daha fazla yer tutacak. Hedeflerinizi geniş tutmanızda fayda var.

YAY BURCU:

Bugün ikili ilişkinizde aşk sözcükleri çok duygusal akacak. Karşı tarafın yerine kendinizi koyabilmeniz, olayları birde onun gözünden çözebilmeniz, ilişkinizde mesafe almanızı sağlayacak. İşte bitirmeniz gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi gerebilir. Bu gerginlikleri olumsuz bir şekilde dışarı yansıtmamak için gayret göstermeniz gerekecek.

OĞLAK BURCU:

Bugün kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz artacak. Etrafınızdakilere cazip gözüküyor ve hoş karşılanıyor olacaksınız. Yaptığınız işlerden kişisel tatmin ve huzur duyacaksınız. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. İlişkiler alanında henüz çok aktif ve sosyal değilsiniz. Özel ilişkinizle ilgili kafanızda pek çok soru işareti olabilir.

KOVA BURCU:

Bugün geniş çevrelerle ilişkiler adına önemli gelişmeler bekleyebilirsiniz. Kişisel girişimlerinizde daha aktif ve cesaretli tavır almanız sonuçta size kazandıracaktır. Enerjinizin de yüksek olacağı bu dönemi iyi değerlendirin. Şansınızı zorlayın. Hayattaki amaçlarınız ve beklentileriniz üzerine konuşmak ve tavsiye almak iyi gelecek. Kendinize en uygun amaçları tespit etmek için uygun bir dönemdesiniz.

BALIK BURCU:

Bugün sahip olduklarınızı koruma konusunda endişeli bir tutum takınabilirsiniz. Mantıklı ve sağduyulu davranmanız sayesinde, üstesinden geleceksiniz. Temkinli olmak iyidir; ama gereksiz endişelerle ve korkularla zihninizi doldurmayın! Özel ilişkiniz veya iş ortaklığınızla ilgili konularda, mesuliyet almanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

 

http://www.nuraysayarishop.com

“Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 26.06.2013” üzerine 0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir