Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları-27.06.2013

27 Haziran 2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık, Siz bir kadınsanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. Ufak şeyler yüzünden birlikte olduğunuz erkek tarafından kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız. Siz bir erkekseniz şef veya patron gibi üzerinizde bulunan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Aslında siz haklı olabilirsiniz fakat derdinizi anlatmanız bugün için zordur. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bünye olarak güçlüsünüz fakat psikolojik yorgunluklarınız olabilir ve kendinizi hasta hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili olarak aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırmanız mümkündür. Bugün her konuda çabuk davranışlar içinde olmalısınız. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz fakat şartlar çabuk davranmanızı gerektiriyor.

27 Haziran 2013 Kova Burcu Yorumu
Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Sevgili Kova, Bugün evililik veya ortaklık gibi ilişkilerinizde uyumlu ve üretkensiniz. Karşılıklı sevgi ve saygıda dikkatedeğer olumlu gelişmeler var. Ilişkilerinize yenilikler getirecek ciddi ve önemli kararlar alabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızıçevrenizde bulunan insanlarla paylaşmanız ya da size ait özel işlerinizden bu kişilere bahsetmeniz bu insanlarınkıskançlık duygularını harekete geçireceğinden yolunda giden işlerinizin bir anda olumsuzlaşmasına neden olabilir.Gerçekleştirme ihtimaliniz olmayan sözler vermekten kaçınmalısınız. Evinizle ilgili gireceğiniz birtakım masraflar nedeniyle parasal açıdan sıkıntıya düşebilir, zor durumda kalabilirsiniz. Bugün duygusal ilişkilerinizi ön planda düşünmelisiniz.Sevdiğiniz birisinden biraz uzak kalıyorsunuz. Aslında böyle bir niyetiniz olmasa bile farkında olmadan, ilgisizleşiyor hissiveriyorsunuz ve bu durum karşınızdaki insanı üzüyor.

 

27 Haziran 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, Boş hayallere kapılarak gerçekleşmesi imkansız konuların üzerine gitmekten vazgeçmelisiniz. Parlak birgelecek sizi bekliyor. Herşeye bir anda sahip olamazsınız. Ayrıca şu an için sahip olduklarınızın kıymetini de bilmelisiniz. Eğer henüz proje aşamasında olan bir karşı cins ilişkisiyle ilgili düşünceleriniz varsa bilmelisiniz ki, kafanızda kurduğunuz ilişki sizin için hem yararsız, hem de risklidir. Ne olacağı belirsiz durumlar için sağlam yürüyen şeyleri riske atmanız doğru olmaz. Konuya daha ihtiyatlı yaklaşmalı ve önce kesin kanaat sahibi olmalısınız. Bugün çarşı pazar alışverişi gibişeylerden uzak durmanız yerinde olur. Bu gibi şeylerde aldatılmanız ihtimali var. Aslında yiyecek maddelerine özellikledikkat etmeniz gerekiyor.

27 Haziran 2013 Yay Burcu Yorumu 
Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yay, Bugün yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi gerekse manevi açıdan destekalabilirsiniz. Ailenizde bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir. Parayla ilgilibeklentileriniz boşa çıkabilir. Birileri para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz gösteriş veya yardım için parasarfedebilirsiniz. Yapacağınız şey herne olursa olsun iyidir fakat sonunda maddi sıkıntı çekmeniz de kaçınılmazdır. Bazı uğraşlarınız boşa gidebilir. Bugün, emek verdiğiniz şeyleri noktalamak için acele etmemelisiniz. Bir toplantıda ve büyük ihtimalle de arkadaşlar arasında bir toplantıda veya konuşmada sizi yanlış yönlendirmeleri ve karamsar kararlar almanıza sebep olmaları mümkündür. Sosyal ilişkilerinzde düşüncesiz davranışlara eğilimllisiniz. Kalabalık bir ortamda, hakkınızda hiç de iyi olmayan şeyler düşünülmesine sebep olabilirsiniz. Size normal gelen şeylerin çevreniz tarafından nasıl karşılanacağını da düşünmelisiniz.
27 Haziran 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Yalnız bir insansanız, uzaktan uzağa ilgilendiğiniz ancak duygularınızı açma fırsatı bulamadığınız karşı cinsten bir kişiden çok ilginç bir teklif alabilirsiniz. Eğer bu kişiyle gerçekten birlikte olmak istiyorsanız böyle bir teklifiasla kaçırmamalısınız. İlerisi için ciddi bir ilişkiniz olabilir. Değişik uğraşlarla ilgilenebileceğiniz, verimli bir gün geçireceksiniz. Sevdikleriniz tarafından aranacak hatta ziyaret edileceksiniz. İlgi duyduğunuz kişi sizden haber bekliyor. Onu aramaktan çekinmeyin. Riskli sayılabilecek işlerden uzak durmalısınız. Yeni tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bu kişilere fazla güvenmemelisiniz. Ailenizden bir kişinin içinde bulunduğu maddi problemler nedeniyle yaşanan bazı analaşmazlıklar ve huzursuzluklar size de yansıyabilir.

 

 
27 Haziran 2013 Terazi Burcu Yorumu

 

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgili Terazi, Değişik düşünceleriniz var. Bazı şeyler size sıkıntı verdiği için kafanızda çılgınca planlar olabilir. Bunları yürürlüğe koymak ve hele otorite konumundaki kimselere açmak için henüz çok erken. Bir süre daha geliştirmeli veaksayan taraflarını görmeye çalışmalısınız. Karlı zannettiğiniz şeylere para yatırmak için hemen harekete geçmeniz hatalıolur. İstediğiniz şeyleri bir kaç gün sonra çok daha uygun şartlar altında yapabilirsiniz. Bugün elinizdeki parayıharcarsanız önümüzdeki günlerde yeni fırsatları değerlendiremezsiniz. İş yerinizdeki kimselerin sinir bozucu tutumları olabilir. Bu durumda gereken tedbirleri almalı ya da hak ettikleri karşılığı vermekten çekinmemelisiniz. Eğer bu gibirahatsızlıklarda çekimser kalarak geçiştirirseniz ilerde daha da büyümüş olarak karşılaşabilirsiniz.

27 Haziran 2013 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Sevgili Başak, Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde propaganda yapıyorlardı. Bugünlerde, söz konusu faaliyetlerin bazı belirtileriyle karşılaşabilirsiniz. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizde taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi şımartmış olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkilerinizi ihmal etme meylinde olabilirsiniz ki, bunun sonucundaortaya çıkabilecek soğukluk sizi çok fazla üzebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün bazı misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde insiyatifi ele almalı ve isteklerinizi çekinmeden ortaya koymalısınız. Bunu yaparsanız daha başarılı olduğunuzu ve işleri çok kolay hale getirdiğinizi de görebilirsiniz.
27 Haziran 2013 Aslan Burcu Yorumu

 

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslan Bugün kısa yolculuklarda şanssızsınız. Her tür aksilik olabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda onun fazla üzerine gitmeyip, konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz gereklidir. Yanlış kararlar vermeye açık bir dönemdesiniz. Bu sıralarda bazı ailevi sorunlarınız olabilir. Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz. Altında olduğunuz Astrolojik etkiler size,insanlara karşı güvensizlik hisleri vermektedirler. Hiçbir ard niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz. Bu tutumdan direk bir zarar görmeseniz bile birçok konuda kendinizi engelliyorsunuz.

27 Haziran 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Parayla ilgili konularda şanslısınız. Elinize bir miktar para geçebilir veya önümüzdeki günlerde gelecekolan paranın belirtilerini görebilirsiniz. İyi etkilerine rağmen bugün sizin için iç sıkıcı olabilir. İçinizden gelmese de bazıdostlarınızı ararsanız bu sıkıntıyı atabilirsiniz. Özellikle bozuk ya da zayıf giden sosyal ve duygusal ilişkileri düzeltmekiçin çok uygun bir gün fakat mesleki konularda da başarılı olabilirsiniz. Unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacakderecede büyüyebilirler. Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu gibi sorunlarınız olmaz. Bugünlerde ve belki de bugün hayatınızdaönemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen durumlara sokabilir. Kısa vadede bir sonuca ulaşmanız zordur fakat uzun vade için çok iyi olabilir.

27 Haziran 2013 İkizler Burcu Yorumu
İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, Yoğun bir çalışma dönemi içine girmektesiniz. Önceden göremediğiniz bu dönem sizi oldukça terletecek fakat sonuç olarak maddi ve manevi ödüller alabileceksiniz. Bugünü ve önümüzdeki birkaç günü kendinizi disipline ederek yoğun konsantre ile geçirmeniz tavsiye edilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşı cins ilişkilerinizde sözlerinizi kontrolaltında tutmak zorundasınız. Birlikte olduğunuz kimseye iyi duygularla bile yaklaşsanız farkında olmadan baskıcı ve kırıcı tutumlara girebilir sonrada onun neden darıldığını anlamayabilirsiniz. Bazı konularda anlama zorluğu çekmeniz olasıdır. Buna dikkat ederseniz bugün zararsız ve hatta oldukça da kazançlı bir gün olabilir. Bugün yolculuklarda şanslı verahatsınız. Bir yere giderek halletmeniz gereken şeyleri bugüne odaklarsanız herşeyin çok kolay olacağını görebilirsiniz.İş ve belki de alım satımla ilgili şeylerde bazı kazançlarınız olabilir.

27 Haziran 2013 Boğa Burcu Yorumu  

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, Bugün çevrenizde bir kayıp veya hırsızlık olabilir. Sosyal ilişkileriniz güçlü ve eğlenceli, buna karşılık duygusal ilişkileriniz soğuk olabilir. Duygusal ilişkilerinizin fazla üzerine gitmemelisiniz. Yeni geliştirmeyi düşündüğünüz karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. Astrolojik oluşumlar size bazı zorlaştırıcı etkiler yapmaktadırlar. Birkaç gün sürecek bu etkiler yüzünden yolculuklarınız zorlaşabilir. İç sıkıntıları çekebilirsiniz. İletişiminiz bütünüyle bozulabilir. Bazı kimselerin kaba saba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür. En azından önemsenmediğinizi hissederek kızabilirsiniz. Fazla üzerinde durmayın.

27 Haziran 2013 Koç Burcu Yorumu

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Sevgili Koç, Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün alışılmadık derecede enerjik olmanız mümkündür. Sevdiğiniz insanların size olan ilgileri karşısında mutlu olabilirsiniz. Bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için erkeklerle olan ilişkilerinizde şanslı döneme girmektesiniz. Biraz sinirli olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz, kadınlara olan yaklaşımlarınız hatalı ve kırıcı olabilir. Eski bir dostunuzla buluşmanız ve bazı konularda yeni fikirler edinmeniz de mümkündür. Bugünlerde hayat görüşünüzde olumlu değişimler olabilir. Ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmanıza uygun bir gündesiniz. Bir süreden beri başlamayı bir türlü göze alamadığınız bir iş varsa ona başlamanızın zamanı artık gelmiştir.

 

 

 

turuncutime

“Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları-27.06.2013” üzerine 0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir