Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları-11.09.2013

11 Eylül 2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık, Yakın cevrenizdeki bir insanla yapacagınız bir konumsa sonrası ekonomik bir planı cozmek adına net adımlar atacaksınız. Duygusal acıdan ise bir kişi ile konuşma yapıp bır soru işaretine cevap arayabilirsiniz.

11 Eylül 2013 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat) 

Sevgili Kova, Sorgulamak yerine kararlar almanız gerekirken alacagınız kararların sonucların olumsuz olma korkusundan dolayı adımlar atmıyorsunuz ve her şey suruncemede kalıyor. Bazı haberler canınızı sıkabilir.

11 Eylül 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, Yakın cevrenizden bir kişi ile bazı yeni planlar yapacaksınız ve bu planlar dogrultusunda heycanlı ortamlara girip cıkacaksınız. Maddi acıdan farkındalıksız hareket edebilir ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ile ilgili ise aceleci adımlardan kacınmalısınız.

 
11 Eylül 2013 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yay, İş acıdandan ortaya cıkan cıkmazlar kafanızı karıştırabilir ve kendi düşünceleriniz dışında etki altında kalarak hareket etme egiliminde olabilirsiniz. Sosyal ve duygusal hayatınıza karşı da bıraz dıkkatlı olmalısınız.
11 Eylül 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Özel hayatınızdaki insanla yapacagınız konuşmalar aranızdaki sorunların ortadan kalkmasını saglayacak. Sadece art arda gelen bazı olayların etkisi zaman sorunu yaşamanıza ve görüşememe sorununa yaşamanıza neden olabilir.

 11 Eylül 2013 Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) 

Sevgili Terazi,  Sakin bir doneme giriyorsunuz. Ama kafa olarak karmaşık olmanız keyifli gecirebileceginiz bir gunu sıkıntı ile gecirmenize neden olabilir. Dikkatli olmalı ve bu donemin keyfini cıkartmalısınız.

11 Eylül 2013 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Sevgili Başak, Ekonomik acıdan alacagınız bazı haberlerin etkisi kisisel acıdan sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Ekonomik acıdan aldıgınız haberler sonrasında orta vadeli planlar yapıp problemleri cozmeye yonelk adımlar atmalısınız.

11 Eylül 2013 Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslan Bireysel cabalarınız sonrasında kendinizi geliştirdiginiz yetenekler konusunda karşınıza cıkan fırsatların size kazanım olarak donmesi soz konusu olabilir. İş konusunda profosyonelleşmeye başlamanız sizi gelecege yonelik rahatlatıyor.

11 Eylül 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Beklenti icinde bulundunuz kararlar konusunda karşınıza cıkacak aksilikleri canınızı sıkabilir. Olayların uzerine cok gitmeniz ise bazı riskler taşıyor. Kendi özel hayatınıza zaman ayırmalı ve surecı toparlamaya calışmalısınız.
11 Eylül 2013 İkizler Burcu Yorumu

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, Sosyal hayatınızda ki bazı insanlarla kurdugunuz olumlu iletişim bu donem var olan problemlerinizi kolay aşmanızı saglayacak. Bu sürecte ekonomik acıdan beklentilerinize cok fazla anlam yüklememelisiniz.

11 Eylül 2013 Boğa Burcu Yorumu

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, Art arda gelişecek bazı olaylar gün içinde planlarınızın değişmesine neden olacak. Duygusal hayatınızdaki insanla yapacagınız gorusmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Yakın bir arkadaşınızdan güzel bir haber alacaksınız.

11 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Sevgili Koç, Duygusal acıdan geçmişle ilgili olaylar fazlasıyla dusunebilir ve kendinizi bu konuda biraz üzebilirsiniz. Duygusal acıdan varolan gerginliginizden kurtulmalı ve kendinizi yenilemeye yonelik adımlarınıza devam etmelisiniz.

 

 

Kaynak:turuncutime.com

 


One thought on “Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları-11.09.2013

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s