Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 20.09.2013

20 Eylül 2013 Balık Burcu Yorumu
Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

 

Sevgili Balık,   Çevrenizdeki insanlarla iş paylaşımı yapma fikri ön plana çıkabilir. Duygusal hayatınızda ki kişi ile yapacağınız konuşmalar sonrasında bir konuda görüş ayrılığı yaşadığınız netleşebilir ve bu konuda biraz sabırlı olarak bireysel hareket etmenin mantıklı olduğunu algılamalısınız.

20 Eylül 2013 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Sevgili Kova, Aile cevresinden bazı kişilerin sizinle yapacagı konuşmalar bazı yatırım planlarını on plana cıkarabilir.Bu gunlerde İş hayatınız başta olmak üzere çevrenizden olumlu etki alacaksınız. Özel hayatınıza karşı son zamanlardaki tavrınız karşınızdaki insanın desteği ile sizi geleceğe yönelik bir sürece götürebilir.

20 Eylül 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Sevgili Oğlak, Bugünlerde sorumluluklarınızdan bir hayli uzaklaşmış görünüyorsunuz. İlginizi çeken olaylarla fazlaca uğraşmak vücudunuzu da yoruyor. Baş ve omuz ağrılarınızı tetikliyor. Eskiden kalma davranışlarınızın tutkularınızın bir yerlerde bıraktığınızı düşündüğünüz anılarınızı anımsamak hayatınızı planladığınızın dışına sürüklüyor.

 
20 Eylül 2013 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Sevgili Yay, Eski beraberliğinizi hatırlamaya devam ediyorsunuz. Yeni bir şeyler yaşamanıza bu nostalji de sebep oluyor. Onu artık unutmalısınız. İş hayatınız açısından olumsuz bir gün geçireceksiniz. İş çevrenizde yeni birisiyle tanışacaksınız ve ona karşı kötü duygular besleyeceksiniz.
20 Eylül 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Duygular ve mantık arasındaki denge ayarınızı düzenlemeye calışmanız cok onemli. gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeniz kendinizi frenlemenizde yardımcı olacaktır. Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapmamalısınız.

 
20 Eylül 2013 Terazi Burcu Yorumu

 

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgili Terazi,  Son zamanlarda problemlerinize karşı tavrınız sizi oldukça olumlu etkiliyor. Kısa süre içerisinde problemleri çözmeniz sizi gittikçe güçlendiriyor. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda menevi destek vereceksiniz. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlıgınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor. .

19 Eylül 2013 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Sevgili Başak, Ev değişimi iş değişimi hatta daha radikal kararlara yatkın bir donemdesiniz. Bu sürecte hırcın davranmamalısınız. Kişisel acıdan sakin davranip olasılıkları gözden geciremelisiniz. Maddi acıdan aile cevrenizden alacagınız bir destek herşeyin iyiye gitmesini saglayabilir. Bu maddi durumu iyi planlamak cok onemli bir olgu.

20 Eylül 2013 Aslan Burcu Yorumu

 

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslan Ne istediğinizi biliyor olmanız elde etmenize de kolaylık sağlayacak. Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. İş hayatınızla ilgili olarak ise kendinizi yenileme sürecine entegre etmekte sorun yaşayabilir ve cevrenizdeki insanlardan bu sürecte yardım isteyebilirsiniz.

 

20 Eylül 2013 Yengeç Burcu Yorumu

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, Duygusal hayatınızla ilgili olarak bir insanla karşılaşmak için oldukça caba harcayabilirsiniz. Surecin bu kadar üzerine düşmeniz çok da mantıklı değil şuan için. kişisel acıdan son zamanlarda üzerinizdeki isteksizliğinin nedenini bazı olaylara bağlıyor olsanız da iş hayatında önemli adımlar atabilirsiniz.
20 Eylül 2013 İkizler Burcu Yorumu

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, Duygusal hayatınızda bazı konuların netleşmesi söz konusu olacak. Yaşanan bir güvensizliğin ortadan kalması için gereken adımları atacaksınız ve kendinizi ifade edebilmenin yararlarını algılayacaksınız. Maddi açıdan ise bir kişinin sizinle yapacağı konuşma yeni bir planlamaya gitmenizi sağlayabilir.

 

20 Eylül 2013 Boğa Burcu Yorumu

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

 

Sevgili Boğa, Mantığınızla duygularınızın çeliştiği bugünde eğer akıllı davranırsanız olumlu etkilerini görebileceksiniz. Duygularınız o kadar yoğun ki bazı konularda verdiğiniz kararlardan dönmeniz söz konusu olabiliyor. İş hayatında oluşabilecek sorunlara karşı daha dengeli tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir.

 

19 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu

 

KOÇ BURCU (21 Mart – 19 Nisan)

Sevgili Koç, Duygusal hayatınızda oldukça pozitif bir sürece adım atıyorsunuz. Partnerinize karşı net ve acık bir duruş sergilemeniz ve bu yönde iletişim kurmanız kişisel acından sizi olumlu bir sürece sokacak. Beraberliği olmayan kişilerde ise uzun süreli bir ilişki isteği ön plana çıkıyor.

 

Kaynak: http://www.turuncutime.com

“Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları – 20.09.2013” üzerine 0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir