Maybelline Rocket Maskara Yorumu

Screenshot_2014-03-19-09-03-36Bazen sadece ruj sürüp çıkmak istesenizde maskarasız çıkmamaya özen gösterin. Çünkü uzun bir günün sonunda makyajınız akıp gitse bile maskaranız çıkmaz. Ayrıca maskaranın yanında beyaz bir göz kalemini gözünüzün iç kısmına doğru yayarsanız gözlerinize de aydınlık bir görünüm vermiş olursunuz.

Bittiğinde yeniden ikincisini aldığım maskaram ise Maybelline Rocket Volum Express Maskara. Bu maskaranın bana göre tek kötü özelliği kirpik kıvırma konusunda çok başarılı olmaması.

İkinci katı geçmemeye çalışıyorum genelde yoksa kirpikleri birbirine yapıştırma gibi sorunları oluyor. Kalıcılığı süper. Benim gibi bir rimel sürme özürlüsü için bile kullanımı gayet rahat ve sonucu güzel.

Uyguladığım fotoğrafım şöyle;

IMAG1305 Öncelikle gözlerimi hafif kapatarak yukarıdan fazla bastırmadan kirpiklerimi maskarayla tarar gibi üstünden gezdiriyorum. Daha sonra kirpiklerimin diplerinden dışarı doğru maskarayı uyguluyorum. Bu maskarada fazla kirpik kıvrıklığı elde edemiyorum. Bu gibi durumlarda bir kirpik kıvırıcısı kullanabilirsiniz. (Yukarıdaki fotoda kirpik kıvırıcısı uygulanmamıştır.) Fiyatı Watson’s da indirimli halde 14.99 TL idi. Tekrar indirimde olduğu için ikincisini de aldım. Normal fiyatı da 20 TL gibi bir şey olması lazım.

Bu maskarayı tavsiye eder miyim? Tabi ki 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir