L'oreal Studio "Out of Bed" Krem Jöle

1416162977094

Bu ürünü uzun zamandır denemek istiyordum. Doğal ve sert olmayan dalgalar yapmak için bir çok ürün denedim. Bunlardan biri olan Osis Curl Me Soft Bukle Kremi ‘ni anlattığım yazıda nemli saça uyguladığımda ondan da çok memnun kaldığımı yazmıştım. Ama fiyat olarak çok ucuz bir ürün değildi. Gratis indirimindeyken Out of bed’i aldım. Bu üründen oldukça memnun kaldım.

1416163040568

Krem olması ve saçıma sürerken elimi yapış yapış bırakmamasını sevdim. Banyodan çıktıktan sonra sadece havluyla ıslaklığını alarak hiç kurutmadan nemli bıraktığım saçlarıma elimle şekil vererek ürünü sürdüm. Sadece uçlarına uyguladım. Çünkü sonradan tüm saçımın sertleşmesinden biraz çekindim. Saçlarımda sertlik olmadı ve dalgalarım gün boyu benimleydi 🙂 Saçlarım zaten gür ve kalın telli, bu ürünle olduğundan daha gür ve hacimli göründü. Yani saçlarınız cansız veya azsa bu ürünü kullanarak daha hacimli görünmelerini sağlayabilirsiniz.

1416163105159_1

Zahmetsizce doğal ve dalgalı saç elde etmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Tabi ki her jöle, sprey vs. gibi üründe olduğu gibi bu ürünü de kullandıktan sonra saçlarınızı yıkamadan yatmamalısınız. Yoksa bir sonraki saç yıkamanızda saçlarınızın nasıl döküldüğünü üzülerek izlersiniz.

Sevgilerle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir