İnternetten Alışveriş Önerileri

Evin neredeyse tüm ihtiyaçlarını internetten alıyorum. Mağazaları sadece gezme amaçlı kullanmaya başladım diyebilirim 🙂 İnternette aradığım ürünleri hem daha uygun fiyatlı buluyorum hem de zaman ve mekan kısıtlamam olmadan alışveriş yapmış oluyorum.

En fazla kullandığım alışveriş sayfam N11.com uygulamasını indirdim telefona kolayca alışveriş yapıyorum.

Diğer alışveriş sayfam da lcwaikiki. Ben genelde lcw mağazalarını hiç gezmem, girmek içimden gelmez. Ya bütün lcw mağazalarında değişik bir koku var, sizde alıyor musunuz o kokuyu 🙂 Hem de semte göre ürün getirdikleri için güzel ürünler hep Avrupa yakasında ya da lüks avm’lerde 🙁

O yüzden benim ninja doğduğundan beri her şeyini lcw’nin internet sayfasından alıyorum. Mağazasında olmayan indirimler oluyor. Çocuk ürünleri oldukça güzel ve kaliteli bence. Hep büyük beden alıyorum ve 2 yıldır giydirdiğim kıyafetleri var hiç birşey olmadı. Yaklaşık 1 ay öncesine kadar da kargo bedavaydı ama şimdi paralı olmuş, üzdü.

Dün yaptığım alışverişin ürünleri görseldekiler. Hepsi ikili set şeklinde. 2 günde elimde oldu. Kargo güzel paketlenmiş. Ben lcw internet sitesi alışverişlerimde hiç pişman olmadım. Tavsiye ederim.

İnternetten alışveriş yaparken sanal kart kullanın lütfen. Ne kadar güvenli bile deseniz artık internette hiç bir mecraya güvenmiyorum. O yüzden kredi kartı bilgilerinizi internette paylaşmayın. Sanal kart çıkarmak ve kullanmak çok kolay. Bankaların internet sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Sevgilerle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir