Genel

Pırlanta Baget ve Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Pırlanta baget yüzükler, her yaş ve kesimden kadınların sıkça tercih ettiği oldukça şık pırlanta yüzük modellerindendir. Pırlanta baget yüzükler, diğer pırlanta yüzüklere nazaran ortasında kare – dikdörtgen bir şekil olan ve tamamı pırlanta kaplı yüzük modelleridir. Parmakta muhteşem bir şıklık yaratıyor ve günlük kullanımda gayet rahatlık sağlıyor. Diğer bir yandan pırlanta beştaş yüzükler, genellikle evlilik aşamasında olan çiftlerin tektaş ile beraber aldığı yüzükler oluyor. Her ne alırsanız alın, tüm yüzük modelleri tam %50 indirimli! Üstelik HRD Sertifikası da cabası! Ayrıca Emel Pırlanta, mücevher ihracatında 3. Sırada!

Pırlanta Beştaş Yüzükler

Pırlanta beştaş yüzükler ister sivri köşeli ister gayet sade modelleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca tüm ürünlerde %60’a varan indirimler sizleri bekliyor. HRD Sertifikalı olan yüzükler, kafanızı da rahatlatıyor. Bilmeyenler için HRD Sertifikası; Belçika’nın Antwerp şehrinde 1976 yılında kurulmuş bir firmadır. Bu firmanın görevi hiçbir kâr amacı gütmeden yalnızca pırlantaların sahte mi gerçek mi olduğunu test etmek amaçlı kurulmuştur. Pırlantalar gerçek olduğu takdirde HRD Sertifikası verilir ve bu sertifika tüm dünyada geçerlidir.

Pırlanta Baget Yüzükler

Pırlanta baget yüzükler, yüzünüzü güldürecek. İnanılma uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz baget yüzükler, parmağınıza ve size muhteşem hava katacaktır. Pırlanta baget yüzükleri klasikleşmiş modellerin dışında toz pembe renkli, kıvrımlı, bileklik gibi altta boşluk olan şekilli ve tektendir. 0.45 ct Baget Pırlanta Yüzük, aşağıda birleşmez. Sürekli zikzak çizen pırlantalar ve toz pembe rengi ile dikkatleri üzerinize çekecektir. Ayrıca tam yüzde 50 indirim ile kredi kartına taksitli 2.520₺ ücret ile sahip olabilirsiniz. Bununla da kalmıyor, HRD Sertifikası da yanında geliyor. Özel hediye kutusu, ücretsiz değişim ve ücretsiz kargo gibi imkânları sizlere sağlayan Emel Pırlanta, mücevher ihracatında tam 3. Sırada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: