5 Gelişmiş Ajanda Programı

En iyi ajanda programı konusunda inceleme yapmak istiyorsanız doğru yoldasınız. Küçüklüğümden beri bir ajanda tutkunuyum. Her gün düzenli tuttuğum ajanda defterimin yanında aynı zamanda telefonumda da pek çok uygulamayı denedim. Şimdi sizlere kullandığım ve sevdiğim 5 gelişmiş ajanda programı konusunda bilgi vermek istiyorum.

Son birkaç yılda kullanıma giren en popüler takvim türlerinden biri de online takvimdir. Bu tür bir takvimin birçok kişinin ilk tercihi haline gelmesinin en olası nedeni, çevrimiçi takvim kullanmanın avantajlarından kaynaklanmaktadır. Bunlardan en önemlisi bu takvimlerin her yerden erişilebilir olması. Akıllı saat kullanıyorsanız telefonunuzdaki bir takvime ya da ajandaya kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızdan yönetebildiğiniz gibi tabletlerinizeden de notlarınızı kolayca eşitleyebilirsiniz.

Dijital planlayıcılar, gününüzü etkin bir şekilde organize ederek ve üretkenlik iş akışlarınızı düzene sokarak üretkenliği artırır. Aşağıda listelenen çevrimiçi planlayıcılarla veya önerilen diğer günlük planlayıcı uygulamalarıyla not alın, toplantıları izleyin, öncelikleri belirleyin ve hedeflerinizi hızla gerçekleştirin.

En İyi Ajanda Programı

Evernote

Şu an kullanmasam da benim için ilk sırada Evernote geliyor. Evernote ile hızlıca ajandanıza ulaşabiliyorsunuz. Notlar alabiliyorsunuz bu notlar sesli ya da görsel olarak da alınabiliyor. Böylece hızlı bir kullanım sünüyor. Hem bilgisayar hem de telefondan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz versiyonu da oldukça iş görüyor.

Çalışma Takvimi – Ajanda

▪ etkinlik planlaması ve görev yönetimi
▪ ay, hafta ve gün görünümü
▪ canlı arama özellikli ajanda gibi özelliklere sahip. Kolay kullanım sağlıyor.

Ajanda Programı Windows

Windows bilgisayarlar için not defterinden esinlenmiş programlar mevcut. Bunlardan en sevdiğim ise Microsoft OneNot uygulaması.

En İyi Ajanda Uygulamaları

Bear

Bear uygulaması da hem ajanda hem de not defteri olarak kullanılabilen bir uygulama. Fakat bu uygulama ücretsiz sürümünde ben pek verim alamadım. Yine de bu uygulamanın da seveni çok fazla.

Google Görevler Uygulaması

Google görevler de takvime rahatlıkla not alabileceğiniz ve gmail hesabınızla kolayca her cihazdan ulaşabileceğiniz bir uygulama.

Bu uygulamalardan birini seçerken ihtiyacınız olana göre akıllı tasarımlı olanları tercih edebilirsiniz. Hareket halindeyken programınıza baktığınızda, muhtemelen tüm haftanızı görmek istemezsiniz. Şimdiye odaklanmanıza yardımcı olacak kaydırılabilir, basit bir arayüze ihtiyacınız var. Birçok akıllı takvim uygulaması, programınızı, daha küçük bir ekranda daha kolay görülebilen, günlük, görev tarzı bir liste olarak görüntüler.

Öncelikli veya son teslim tarihleri ​​olan projeleri tamamlamanıza olanak tanıyan önemli projeler üzerinde çalışmak için zaman planlayabilirsiniz. Online takvim uygulamaları aynı zamanda gerekenleri yapmanıza ve görevde kalmanıza yardımcı olacak bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!