İç Giyim'de Alışveriş Önerisi

yeni-yıl-2016-1138x460Hemen hemen her ay yeni tanıştığım bir e-ticaret sitesini buradan paylaşmaya çalışıyorum. İnternetten alışveriş benim için hem kolay hem de artık zorunluluk gibi bir şey oldu. İnternette, mağazadan aldığım aynı kalitede ürünleri daha uygun fiyata bulabiliyorum.

Bu ay rastladığım e-ticaret sitesi iç giyim üzerine. Sitenin ismi “İç giyim çarşısı“. Bu sitede sadece gecelikler, iç çamaşırları yok. Aynı zamanda çeyiz alışverişi bölümü de var. Benim epey vakit geçirdiğim bölüm ise benim oğlan için bebe giyim kısmı oldu 🙂 Çoğu alışveriş yaptığım siteye göre kargosunun hızlı olması ve belli bir alışveriş tutarının üstünde kapıda ödeme imkanı olması beni ekstra etkiledi. Kapıda ödeme şansı internetten alışverişte bence en önemli şey. Genelde böyle siteleri tercih ediyorum ben. 

Bu sitede ayrıca kaliteye önem veriliyor. Ürünler gerçekten çok kaliteli ve yumuşacık 🙂 Hijyenik açıdan da bence iç giyim alışverişinde internet daha güvenilir. Bir mağazaya gittiğinizde ürünü denemeden almıyorsunuz. Bizden önce kaç kişi o ürünü denemiş oluyor? Açıkcası benim pek içime sinmiyor. O yüzden iç giyim alışverişini internetten ya da pazardan yapıyorum ben. Bundan sonra da iç giyim sitem belli:  İç giyim çarşısı 🙂 Bu arada sitenin kampanyalar kısmını ara ara ziyaret etmeyi unutmayın. Gerçekten çok uyguna güzel ürünler bulabiliyorsunuz.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!