Amazon Prime Day Kitap Sepetimi Hazırlıyorum!

Black Friday, tatil indirimleri, mega indirimler gibi günleri takip etmem. Kullanıcıyı özellikle tüketime yönlendiren şeyleri de sevmem. Fakat Amazon’un yeri ayrı çünkü tüm kitap alışverişlerimi son zamanlarda oradan yapıyorum. Bu nedenler Amazon Prime Day kitap sepetimi hazırlıyorum ve sizinle de kitap listemi paylaşmak istedim.

Amazon Prime indirimleri ne zaman? derseniz 2023 yılı için Prime Day, bu yıl Türkiye’de 11-17 Temmuz’da düzenlenecek. Bu indirim prime üyelere özel.

Bu ay Amazon Prime üyelik ücreti aylık 39TL oldu. Benim için yine de uygun çünkü dediğim gibi kitaplarımı oradan alıyorum ve hem kargo ücreti ödemiyorum hem de tüm siparişlerim ertesi gün kapımda oluyor. Ayrıca Prime üyeliği olduğunda Amazon Prime Video platformundan filmleri ücretsiz izliyorsunuz. Keşke 7 TL olarak kalsaydı tabi ki ama bir kitabın fiyatı olmuş 100 TL bir de kargo ödeyemem. Zaten artık önce kütüphaneleri tarıyorum sonra kitap satın alıyorum.

Bu Yaz Okuyabileceğiniz En İyi Kitaplar yazım da ilginizi çekebilir.

Amazon Prime indirimleri 2023 kapsamında alacağım kitap listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıda da Kitap listem içindeki kitapları bulabilirsiniz. Alice’s Adventures in Wonderland özellikle beklediğim bir kitap. Yabancı dilde bir pop-up kitap. O kadar güzel ki! İnşallah indirime girer de pirana gibi yakalarım 🙂

Amazon kitap indirimleri ne zaman diye de ben sık sık bakıyorum. Oldukça uygun fiyata almış oluyorum. Geçenlerde Can Yayınları sitesinde indirim vardı. Orada 30TL’ye indirim olan kitapları Amazon sitesinde 10TL’ye bulup kaptım. Bu indirimleri de kaçırmamak lazım yani.


Yeni haberler için bu siteyi Google News’ten takip etmeye devam edebilirsiniz.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!