Aqua di Polo Alışveriş Yorumlarım

İnternet alışverişlerimin tavan yaptığı bir dönemdeyim. Sürekli aynı sitelerden alışveriş yapmayı pek sevmiyorum ama belli ürünler için sürekli ziyaret ettiğim markalarım vardır. Giyim için ayrı aksesuar ve kişisel bakım için ayrı siteleri kullanıyorum. Bu yazıda da en sık ziyaret ettiğim Aqua di Polo Alışveriş Yorumlarım konusunu yazmak istedim. Birkaç kez aksesuar satın almak için en iyi yerler soruldu, bu yüzden en favori sitemi paylaşmak istedim! Bu sefer hem kendime hem de eşime alışveriş yaptım çünkü indirim görünce kaçırmıyorum ☺

Direkt olarak web sitesine ulaşmak isterseniz 🡪 Aqua di Polo

Aslında tek hedefim sırt çantası almaktı. Çünkü Aqua di Polo çanta konusunda bence ef-sa-ne! İstediğim sırt çantası, okul çantası gibi olmayan ama içine laptop ve kitap da koyabileceğim bir çanta. Fakat kalın ve “evet işten çıktım” demeyen klasik bir çanta istiyordum. Yani hem gezmelik hem de işe götürmelik. Aylar süren araştırma sonunda yine döndüm Aqua di Polo’da ilk beğendiğim çantayı aldım. Tam istediğim ince, kaba değil ama salaş da değil. Kitap ve laptop sığıyor. Asla sığmadığım halde gözüm bel çantalarında kalmadı mı tabi ki kaldı! Bir sonraki alışverişe ekliyorum onları.

Çantayla kalmadım tabi ki. Saat ve parfümlerinden de denemek istedim. İndirimde olduğu için hem eşime hem de kendime Aqua di Polo klasik parfümlerinden aldım. Eğer yumuşak, çiçeksi kokuları beğeniyorsanız mutlaka bir şans verin.

Retro Saat Modelleri

Aqua di Polo Saat

Aqua di Polo saat modelleri zaten retro aşığı olan bana tam uydu. Kendime kıyafetlerimi de düşünerek rose rengini aldım. Etkileyici bir stil ifadesi oluşturmanın en iyi yolu, kişiliğinize uyan aksesuarları seçmektir. Benim romantik ruhuma en uygunu da kesinlikle bu saatler! Kaba retro saatlerden değil hem şık hem klasik. Eşime de siyah rengini seçtim çünkü sıfır risk 🙂

Aldığım diğer ürünlerin de fotoğraflarını ekliyorum. Ben aksesuar alışverişlerimi uzun zamandır buradan yapıyorum. Hem hızlı kargo hem de sarıp sarmaladıkları paketlerle özenli bir şekilde elime ulaşıyor. Her an yazıp bilgi alabileceğiniz bir sistemleri var.

Okula dönüş heyecanı varken hem de sonbahar gelmişken indirimler kaçınılmaz. Bu nedenle genel bir alışveriş listesi çıkarıp öyle inceliyorum Aqua di Polo sitesini. Bence en iyilerinden biri fakat liste yapmazsam her zaman iyi şeyleri gözden kaçırıyormuşum gibi geliyor. Bu yüzden zamanım olduğunda, web sitelerinde uzun uzun kaybolmayı seviyorum!

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!