Babymall.com Alışverişim (Chicco Hoopla)

gorsel

İnternet üzerinden alışveriş hala bize büyük heyecan yaratıyor. Alıyorum ama zamanında gelecek mi, ürün orjinal mi,.. bir sürü soru işareti. Uzun zamandır ev tipi ana kucaklarından Chicco Hoopla ürününe göz koymuştum. En büyük Chicco mağazasının Capitol Chicco olduğunu öğrenince hemen aradım fakat ellerinde 1 tane kalmış ve fiyatları yükselmiş. Babymall.com.tr’de daha uygun fiyata tek bir rengin kaldığını görünce sipariş verdim. 

Sonra tabii ilk alışverişim olduğundan içim rahat etmedi. Şikayetvar.com’da hemen şikayetlerine baktım. Herkes ürünlerin çok geç geldiğinden yakınıyordu. Fakat benim ürünüm ertesi gün elime ulaştı hem de gayet sağlamdı 🙂

Yalnız sitede insanı sinir eden bir durum var. Kargo elime ulaştığı halde hala kargoya verilecek yazıyor. Üye girişi yapmaya çalıştığınızda kesinlikle yapamıyorsunuz. Oldukça yavaş ve yetersiz bu konuda internet siteleri. Yine de bebek ürünlerinde genelde en indirimli halde ürünleri burada gördüm. Siparişimde tam zamanında düzgün bir şekilde elime ulaştığı için artık rahatlıkla buradan alışveriş yapabilirim.

chicco-hoopla-mia-schaukelwippe-a

Küçük bir not daha Chicco Hoopla ürünü oldukça büyük ve güzel. Bebek içinde ne kadar oyalanır onu henüz bilemiyorum tabi ki 🙂 Küçük ped kısmı kumaş fakat büyüdüğünde yer açılması için o pedler çıkıyor, büyük kalan kısmı naylonumsu. Aslında hemen hemen hepsi naylon gibi ana kucaklarının. Bana chicco oldukça güvenli geldi. İncecik değil en azından bebeğin yattığı kısım.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!