Bebeğe Hazırlık Alışverişi

snapseed-01

Bu aralar daha az yazı yayınlamamın nedenini daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Eve gelen minik adam yüzünden. Tabii bu minik adama epey hazırlık ve araştırma yaptım. Bebek için alışveriş listeleri taraması, sonra da bu listedekileri en uyguna bulabileceğim siteler araştırması..

Bebek için alışveriş listeleri internette bolca var. Bende bu listelerden birini aldım ve bir tablo yaparak hangi sitede hangisi ne kadar yazdım. Bu yazıda banyo ve kişisel bakımı için aldıklarımı yazacağım.

İçeriği doğal olduğu ve yılların markası olduğu için tüm banyo ürünleri Sebamed olarak belirledim. Ayrıca yaz bebeği olacağı için bir de güneş ürünü almam gerekiyordu, onu da tabi ki Sebamed aldım. Dışarı çıkarırken bu havalarda güvenle tüm vücuduna sürebiliyorum. Ben banyosu için şampuan ve sabun aldım. Hatta şampuanı pompa şeklinde aldım ki banyoda kullanımı pratik olsun. Sabunu şu an kullanmıyorum malum üşümesin diye banyolarımız şimdilik 2 dakika 🙂 Ayrıca banyodan sonra sürmek için losyon ve sebamed bebek yağı aldım. Bizim ufaklık her banyodan sonra yağlanmayı çok seviyor.

Adsız

Peki bunları hangi siteden aldım? Turuncukasa.com. Ciddi anlamda araştırınca bu ürünlerin hepsini alabileceğim en uygun site turuncukasa.com‘du. Daha önce kendim içinde oradan alışveriş yaptığım için hem kalitesine hem de ürünlerine güveniyordum. Bence alışveriş yaparken alacağınız herhangi bir ürünü mutlaka oradan da kontrol edin.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!