Bebek Gelişim Seti Siparişim

Uzun zamandır benim ninjaya bebek gelişim setleri araştırıyorum. Sadece adım adım seti’nde her ay bebeğin yaşına uygun olarak hazırlanmış oyunlar var. Her ay yeni bir konuya odaklanmış olarak gönderilmesi benim hoşuma gitti. 1 ay denemek için 21.ay setini sipariş ettim. İnternette olumlu yorumların yanında olumsuz yorumlar da gördüm o yüzden hemen 1 senelik üyelik almak istemedim. Aslında fiyat açısından düşününce ne kadar uzun üyelik o kadar karlı alışveriş oluyor.

 Benim oğlum 23 aylık ama 21.ay konusu taşıtlar, bizimki de araba delisi hoşuma gideceğini düşündüm. Ben kutuyu açar açmaz heyecanlandım. Kullanılan malzeme kaliteli.

Gönderilen eğitici oyun malzemeleri ahşap. Kitap kalın ciltli. Oldukça memnun kaldım.

İçeriğiyle ilgili ipucu verebilir diye kendi çektiğim video için buraya tıklayabilirsiniz.

Çocuklar büyüdükçe enerjileri de artıyor. Evde kendim de oyun kurmaya çalışıyorum ama bir süre sonra tükeniyorum. Böyle zamanlar için bence aylık aktivite kutuları kurtarıcı. Ayrıca adım adım setleri pedagoglar tarafından hazırlanıyor. Çocuğunuzun hem eğlenceli hem de planlı bir şekilde gelişimine destek oluyorsunuz. Bazı sitelerde pahalı olduğundan bahsedilmiş fakat içinden çıkan kitap serisinden kitabı geçen ay ben almıştım, tek başına o kitap zaten 25₺. Ben fiyat açısından da uygun buldum.

İçinden çıkan büyük kitapta gelişim basamaklarına göre aktiviteler ve hikayeler bulunuyor. Bunlar zihinsel gelişim, dil gelişim, motor gelişim ve duygusal/sosyal gelişim olarak sınıflandırılmış.

Ayrıca çocuğunuzun ay ay gelişim tablosunu da takip edebiliyorsunuz. Kısacası ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgilerle..

1 Comment

  1. […] İlginizi çekebilecek bir yazı; Bebek Gelişim Seti Siparişim […]

Yorumlarınız benim için değerli!