Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske

Yaz geldi, leke giderici ürünler yine popüler oldu. Bu yaz haftalık bakım rutinime yeni bir ürün ekledim. Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske. Bu ürünün bize vaatleri şu şekilde;

• Cildi aydınlatır, leke oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki doğal granüller ile cilde peeling etkisi yapar. 
• Yeşil kil gözenekleri temizler ve uzun süreli ferahlık hissi sağlar. 

Kullanım
• Temiz yüze bir tabaka halinde tatbik edilmeli, göz ve çevresi bu uygulamadan korunmalıdır. 
• Yüze uyguladıktan yaklaşık 10 dk sonra ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir. 
• Bu uygulama haftada 2-3 defa tekrarlanabilir. 
• Hassas ciltlerde bekleme süresi 5 dakikaya kadar kısaltılabilir.

Leke Karşıtı Maske

Cilt bakımında siyah noktalar fazlaysa bir peeling uygulaması mutlaka gerekiyor. Hem leke karşıtı hem de peeling özelliği olduğu için düşünmeden aldım. İçeriği temiz değil öncelikle onu söyleyim. Evde doğal peeling tarifleri şeklinde arayarak daha doğal maskeler yapabilirsiniz. Ama ben yazın uğraşmak istemedim ve hazır bir ürün aldım.

Etkileri Nasıldı?

Cildimde tahriş yapmadı. Ben yaklaşık 10 dakika tuttum. Yanma hissetmedim. Tanecikleri büyük değil. Cildimi çok yorduğunu düşünmedim. Öncesinde tencerede su kaynatıp yüzümü 5 dakika kadar bu buharda bekletip hızlıca ürünü uyguladım. Sürülüşü oldukça rahat.

Sevmediğim Özellikleri

Kesinlikle ambalajı! Sıkılmıyor. Ürünü çıkarmakta oldukça zorlandım. Hatta boş mu bu diye çok düşündüm. Gidip gratise diğer maskeleri denedim onlar da sıkılmıyor. Paketi büyük gibi görünse de içinde ürün 75 ml yani ambalajı dolduran bir miktar değil. Bu da ürünü sıkma konusunda zorluk yaşatıyor. Bittikten sonra tekrar almam muhtemelen çünkü daha temiz içeriklere yönelmek istiyorum ve ambalaj olayını sevemedim.

İndirimde ve acil almam gerektiği için aldım. Yaklaşık 11 TL falandı sanırım. Bu fiyata daha ürünler yoktur muhtemelen ama üstüne biraz daha fazla verip daha güzel peelingler alınabilir. Kahverengi leke gidermek için tavsiyem kozmetiklere yönelmek yerine (çünkü cidden hiçbiri işe yaramıyor) bir cilt doktoruna gidip ilaç kullanmanız. Ben doktora gittiğimde verdiği ilaçları düzenli sürerek epey faydasını gördüm.

Kahverengi lekeler nasıl geçer derseniz şöyle de bir ürün incelemiştim okuyabilirsini ; Himalaya beyazlatma Etkili Yüz Temizleme Jeli

Ayrıca lekelerle savaşımda doğal cilt rutinim adında bir yaz gelecek yakında. Bekelemede kalın.

Sevgilerle….

Yorumlarınız benim için değerli!