Bi' Değişik Haller 


Ben bugün umut dolu uyandım. Sanki tüm güzel enerjiler evime dolmuş gibi uyandım. Sabah içim içime sığmadı. Bugüne kadar ki en güzel kahvaltıyı kendime hazırladım. Ben bu sabah herşey güzel olacak diye kalktım. Her gecenin sonunda işte hava aydınlanıyor diye dışarı baktım. Camı açtım kocaman bir nefes aldım. Evdeki hava tazelendi ben tazelendim.Bugün hiç kimsenin beni üzmesine izin vermeyeceğim dedim. Ben bu hayata bir kez Çağla olarak geleceğim. 

İnandıklarıma hep sahip çıkacağım, sende sahip çık. Karakterine, umutlarına, hayallerine sahip çık. Seni sen yapan şeylerden ne derler diye vazgeçme. Seni engellemelerine, sen yapamazsın demelerine izin verme. Seni mutsuz etmelerine izin verme. 

Ben sabaha kadar uyumadım (kafamın güzelliği bundan da kaynaklanıyor olabilir) ve dedim ki benim tek dayanağım, tek gücüm yine kendimim. 

Sevgiyi, enerjiyi, mutluluğu, umudu kendi içimde bulacağım ve büyüteceğim. O zaman çok daha güçlü olabilirim.

Bu sabah kendime daha çok zaman ayırmaya, daha çok okumaya, daha çok dinlemeye, daha çok eğlenmeye, daha çok gülmeye söz verdim. 

Sende kendine söz ver. Bu hayat senin hayatın.

Sevgilerle..

  1. Blogunuzu çook beğendim. 2Hafta oldu blogumu açalı umarım zamanla sizin blogunuz gibi güzel bir blogum olur benimde. Bende kişisel blog açmak istedim çünkü tek bir konu üzerinde ilerlemek yerine farklı farklı konulardaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Şuan çok eksiğim olsa da zamanla hepsini halledeceğim. Benim gibi yeni blog açanlara önerilerinizi/tavsiyelerinizi bekliyorum müsait olduğunuzda 🙂 Bloğuma uğrarsanız çok sevinirim 🙂 http://dottii.blogspot.com.tr/

    1. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim 😊 Sizin blogunuz da çok güzel. Ne kadar çok yayın yaparsanız o kadar büyür sayfanız. Benim en çok faydasını gördüğüm şey bu 🤗

Yorumlarınız benim için değerli!