Bize Kimin Büyü Yaptığını Nasıl Anlarız?

Yaşanan beklenmedik sorunların üst üste gelmesi bazı durumlarda büyü yapıldığına işarettir. Peki büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? Bunu bilmek evet o kişiyle araya bir perde çekmek için önemlidir. O insanı hayatınızdan def edersiniz ve büyü bozulduğunda kurtulmuş olmanızın tadını çıkarırsınız. Şu şekilde büyü yapanın kim olduğunu anlamak mümkündür:

  • Evinize sık girip çıkanlara dikkat ederek ipucu kovalayın: Pek çok büyü için kullandığınız bir eşyaya ya da evinizin içinde gizli, nesne saklanması halinde siz tarafından fark edilmeyecek bir yere ihtiyaç duyulur.
  • Sizi kıskananları gözden geçirin: Neden kıskanılıyorsunuz? Yapılan büyünün türüne göre burada aydınlanma yaşayabilirsiniz.
  • Özelinizi bilenler kimler: kulağınıza okunan isim, tam doğum tarihiniz gibi detaylar büyünün olmazsa olmazlarıdır. Bunları bilen insanları eleyerek gidebilirsiniz.

Siz bu veriler eşliğinde kendinize kim tarafından büyü yapıldığını anlamak konusunda yol kat edebilirsiniz. Ancak bu konuda nihai sonuca size yapılan detaylı ruhanî bakımla varılabilir. Bakım uzman bir kişi tarafından, yeterli ilim ve tecrübe ışığında yapılabilir. Hem bilgi hem de enerjiyi kullanabilme yetisi gerektirir. Yani detaylı bakım yaptırmak için gerçek bir medyumla çalışmak zorundasınız. Bildiğiniz gibi büyü ve nazar belirtileri birbirlerine gerçekten çok yakınlardır ve işi bilmeden bir şeyler yapmaya çalışan kişi, her şeyi daha kötü bir hale getirebilir.

Başkasının Yaptığı Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Bize ya da yakın çevremize büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız sorusunu biraz aydınlatmaya çalıştık. Peki işin derininde, bir başkasının yaptığı büyüyü nasıl çözeriz?

Eğer evimizde bazı bulgulara rastladıysak ve bu veriler evimizde bir ters giden durum olduğunu belirtiyorsa hemen bir medyumdan yardım almalıyız. Evde bulduklarınızı açmadan, yakıp parçalamadan medyuma gitmeniz, hocanın muskadakileri çözmesi için büyük bir kolaylıktır. Ancak garantili medyumlar bazen kişi nesnel bir bulguya sahip olmasa da bazı işlemlere müdahale eder ve onları çözüme kavuştururlar. Bu sadece onlara yardım eden görünmez varlıkların gücü ve yetenekleriyle sağlanır. Bir medyum büyüyü kimin yaptığını anlamak için sadece birkaç dakikasını harcar. Ancak bu konuda danışana bilgi vermeyi tercih etmez. Büyü ilimleri basit intikamlar için kullanılmaz ve size bir şey yapılması demek, sizin ister istemez bir karşılık vermeniz anlamına gelir. Hocalar kesinlikle bunu istemezler.

Kimin Yaptırdığını Bilmediğimiz Büyüden Kurtulabilir Miyiz?

Güçlü ve güvenilir bir medyum her türlü büyüden kişiyi kurtarır. Kara büyüler dahil büyü bozma işlemi imkânsız değildir. Yalnızca size yapılan büyünün kim tarafından ve neler kullanılarak yapıldığına vakıf olmak, bozum sürecini kolay kılacaktır. Siz, büyü yapanın kim olduğunu anlamak konusunda fikir sahibi olmasanız bile medyum için zaten bu böyle değildir.

Büyü yaptıran kişiye ve kullanılan yöntemlere göre bozum teknikleri de farklılık arz eder. Bazı uzman medyumlar, büyü içinde farklı işlem ve tılsımlardan da faydalanır ki bu hem bozumu zorlaştırmak hem de etkiyi arttırmak adına yapılır. Böyle işlemlerde siz çoğu zaman üzerinizde işlem olduğunu bile fark etmezsiniz, yakın çevrenizin dikkatini çekmesiyle bir medyum araştırılır. Yani karmaşık ve zor büyülerin de üstesinden gelecek, ilmi güçlü bir hocayla çalışmanız gerekir, çünkü yapılan işlemin ağırlığı her büyüde farklılık gösterir. Eğer kimin yapıldığı bilinmeyen büyü uzaktan bozulmak zorundaysa, yani büyü yapılan kişi durumu kabul etmiyor ve hocaya başvurmuyorsa aile fertlerinden ya da ruhen ona yakın olan bir kişi tarafından da hem büyüyü kimin yaptığını anlamak hem de bozum desteği alınabilir.

Yorumlarınız benim için değerli!