Bozcaada Caz Festivali Teması Bu Yıl “Oyun” Oldu

Bozcaada Caz Festivali bu yıl Oyun teması ile başlayacak. Tarihler de ortaya çıktı. Festivalin 2023 yılı tarihleri 8-9-10 Eylül olarak belirlendi. Bu yazıda biletleri alabileceğiniz linki ve 2023 Bozcaada Caz Festivali kapsamında kimlerin çıkacağını bulabilirsiniz.

Bozcaada Caz Festivali, bu yıl 7.kez düzenleniyor. Her yıl Altınoluk’a geldiğimizde Bozcaada’ya mutlaka uğruyoruz fakat Caz Festivaline hiç denk getiremedik. Bu yıl festival 8-9-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Katılmak isteyenler şimdiden planlarını yapmaya başlayabilir. Festival, bu yıl da konserlerin yanı sıra BCF KEŞİF programıyla etkinliklerle dolu bir programla katılımcılarını karşılayacak.

Bozcaada caz festivali bilet Passo sitesinden eklediğim linkten direkt alınabiliyor. Festival başlangıç saati 18:00 olarak belirlenmiş.

Bozcaada Caz Festivali 2023 Kimler Var?

Festival katılımcıları, dünyanın farklı ülkelerinden gelen cazın sevilen isimleriyle adanın büyüleyici atmosferinde buluşurken, sanattan gastronomiye dek pek çok farklı disiplinle temas kuran etkinlik programıyla üç gün geçirecek.

edebiyathaber.com

Bozcaada Caz Festivali Hakkında Bilgi Notları

Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla müzik festivali yaşatıyor. Festival yalnızca müzikle sınırlı değil. Üç gün süren festivalde bir çok farklı etkinlik de yer alıyor.


Peki festivalde başka neler yapılabilir? Gastronomi, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, tadım etkinlikleri ve daha fazlasından oluşan yan etkinlikler festival boyunca herkese unutulmaz anlar yaşama fırsatı sunuyor. Bozcaada başlı başına büyüleyici bir ada ve Bozcaada Caz Festivali de farklı bir deneyim yaşatıyor.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!