Bu Yaz Ne Yapıyoruz?

image

Yaz sıcakları sonunda kendini göstermeye başladı. Bizim evde tatil planları da şimdiden gündeme geldi. Ben genelde erken rezervasyon fırsatlarını asla es geçmiyorum. 15 günlük yıllık izin neredeyse tüm yılın stresini alıyor ve insanı yeniliyor. Bu yüzden de daha bir araştırmacı oluyorum bu dönemde. Senede 15 günüm var ve bunu en iyi şekilde geçirmek istiyorum. Erken rezervasyon yaptırarak da en iyi otellerde daha hesaplı konaklayabiliyorum.

Şimdilerde yine bütün tur ve tatil firmalarının erken rezervasyon fırsatlarını inceliyorum. İçlerinde bence en uygun fiyatı ve otellerle ilgili en açıklayıcı bilgileri veren tatil.com.

Daha önce ki tatillerimde de bu siteden epey yararlanmıştım ve tatil.com sayesinde en uygun fiyatlı erken rezervasyon fırsatlarını bulmuştum. Bu site ayrıca çoğu otelde de ekstra bonus indirimler uyguluyor. Bunun yanında size vereceğim iki farklı kupon koduyla da indirim yakalayabilirsiniz.

31 Aralık 2015’e kadar yapacağınız konaklamalarda;

2015TATIL2 kodunu kullanarak 1500 TL ve üzerine 75 TL indirim,

2015TATIL1 kodunu kullanarak 1000 TL ve üzerine 50 TL indirim kullanabilirsiniz.

Ben şimdi Antalya mı, Bodrum mu, Ege mi diye düşünürken ve bu otelleri araştırırken eğer sizin tatil yeri konusunda bir öneriniz olursa yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Sevgilerle..

  1. Geçen hafta ayarladık bizde.. kuşadasına gidiyoruz ..grand park diye bir otele.. umarım güzeldir.. haziranın ilk haftası gideceğiz..hava ve deniz iyi olur umarım. çünkü oğlum 3,5 yaşında onunla denize girmek istiyorum..

Yorumlarınız benim için değerli!