Bullet Journal ve Ajanda için Ücretsiz Sonbahar Stickerları

2023 Yaklaşırken ajanda ve bullet journal araştırmalarım da başladı. Ajanda seçiminde hala kararsızım. Fakat stickerları önceden hazırlıyorum. Bu yazıda yazdırılabilir ücretsiz Bullet Journal ve ajanda için Sonbahar Stickerları paylaşıyorum.

Bu yazı da ilgini çekebilir; Kendi Plannerınızı Yapın!

Ayrıca yazıcıdan kendim çıkarmak için a4 yazıcı için sticker kağıtlarından alıp kendim kesmeyi planlıyorum. Hazır stickerları da almaya devam tabi ki! Ajanda doldurmak, defter doldurmak benim için terapi gibi bir şey.

Sonbahar etkinlikleri olarak yukarıdaki sonbahar yapraklı sticker gibi desenleri kullanabilirsiniz. Bu stickerlar hazır olarak Trendyol ya da Etsy gibi sitelerde satılıyor. Etsy’dekiler gerçekten çok orijinal ve güzel. Google’da Fall stickers Printable diye arattığınızda yüzlerce desen bulabilirsiniz. Kaybolmak serbest!

Ajandalarda Cadılar Bayramı bölümü için de Halloween Planner Stickers yazabilirsiniz. Yine çok güzel şeyler var bu sayfada da.

Okumak eğlenceli ve ödüllendirici bir faaliyet olsa da, bize sağlayabileceği tüm avantajlardan yararlanmak, bizim tarafımızdan belirli bir düzeyde özveri ve organizasyon gerektirir. Bu nedenle ben aynı zamanda bir okuma günlüğü de kullanıyorum. Onu da yakında Youtube kanalımda paylaşmayı planlıyorum.

Sevgilerle

Bullet Journal ve Ajanda için Ücretsiz Sonbahar Stickerları yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!