Bullet Journal Yazı Tipleri (Bullet Journal Fonts)

bullet-journal-ideas

Ajandanızı ya da günlüğünüzü kişiselleştirmek ve el yazınızı geliştirmek için Bullet Journal yazı tipleri (Bullet Journal Fonts) mi arıyorsunuz? Kolayca uygulayabileceğiniz birbirinden güzel Journal yazı tiplerini sizler için derledim.

Minimal bir tarz isteyenler için de renkli şeylerden hoşlananlar için de planlayıcınızı şık bir hal dönüştürecek ilham veren fikirlere göz atabilirsiniz.

Bullet Journal Fonts
Bullet Journal Fonts

Bullet Journal Ne Demek?

Bullet Journal gününüzü daha verimli geçirmek için tasarlayacağınız bir ajanda aslında. Hazır tasarımlardan da yararlanabilirsiniz tamamen hayal gücünüzle kendiniz de oluşturabilirsiniz. Planlayıcınızı oluştururken içindekiler bölümü, aylar, takvim, hedefler gibi bölümler yaratarak verimli bir çalışma şekli elde edersiniz.

İnternet sitesinden The Bullet Journal Method  isimli kitabı satın alarak Bullet Journal metodu hakkında detaylı anlatıma sahip olabilirsiniz.

Bullet Journal Yazı Tipleri (Bullet Journal Fonts) Nelerdir?

Tamamen yaratıcılığınıza kalmış bir yazı tipi oluşturabilirsiniz. Her bir bölümü farklı yazı tipi ile yazabilir ve renklendirebilirsiniz. Minimal bir görüntü isterseniz tüm Bullet Journal kısımlarını aynı yazı tipi ile de bitirebilirsiniz. İşte birkaç yazı tipi örneği. Denemesi bile çok keyifli!

Bullet Journal Fonts
Bullet Journal Alphabet
Bullet Journal Alphabet
Bullet Journal Alphabet
Bullet Journal Alphabet

ENGLISH

Looking for Bullet Journal fonts to personalize your agenda or diary and improve your handwriting? I compiled beautiful Journal fonts that you can easily apply.

For those who want a minimal style or for those who like colorful things, you can browse inspiring bullet journal ideas that will turn your planner into a stylish state.

Clicks Here for Bullet Jurnal Font Ideas

What Does Bullet Journal Mean?

Bullet Journal is actually an agenda you will design to spend your day more efficiently. You can also take advantage of ready-made designs, and you can create it completely with your imagination. As you create your planner, you will achieve an efficient way of working by creating sections such as table of contents, months, calendar, goals.

You can have a detailed explanation by purchasing the book The Bullet Journal Method on the website.

What are Bullet Journal Fonts?

You can create a font completely up to your creativity. You can write and color each section with a different font. If you want a minimal image, you can finish all Bullet Journal sections with the same font. Here are a few font examples. Even trying is very enjoyable!

Yorumlarınız benim için değerli!