Cilt Bakımında En Güvenilir Bloggerlar

güvenilir-bloggerlar

Bu yazıda size en güvendiğim bloggerdan bahsetmek istiyorum. Konunun başlığı belki Cilt Bakımında En Güvenilir Bloggerlar ama burada Instagramdan takip ettiğim kişiler ve Youtuberlara da yer vermek istiyorum.

Güzellik blogları ve yazarları saç, makyaj, cilt bakımı ve moda hakkında tonlarca bilgiye sahiptir. Yine de bunu kendilerine saklamazlar. Kişisel bloglar ve web siteleri aracılığıyla bildiklerini dünyayla paylaşırlar. Ayrıca güzellik blog yazarları, topluluklarındaki diğer sanatçılarla işbirliği yapar. Diğer güzellik uzmanlarıyla ilişki kurmak çok önemlidir. Genellikle konuk bloglama şeklinde içerik alışverişinde bulunurlar, birlikte etkinliklere ev sahipliği yaparlar ve web sitelerinde yer almak için yerel mağazaları ve salonları ziyaret ederler.

İlginizi çekebilir: Instagram’da Takip Edilesi Bloggerlar

Bu yazıyı yazmamdaki amaç ise aslında artık çok takipçili çoğu hesabın iş birliği olayını epey abartmış olmaları. Bundan dolayı da her paylaştığını alayım kesin kullanmıştır düşüncesi yavaş yavaş azalıyor. Ama bunların için hala benim çok güvendiğim ve önerdiği ürünü gerçekten kullandığını düşündüğüm kişiler var. Bu arada ben de iş birliği çalışmaları yapıyorum zaman zaman blog sayfam için fakat kullanmadan asla paylaşmıyorum. Eğer iş birliği ise mutlaka belirteceğimi firmaya da bildiriyorum. Bu yazıda paylaşacağım kişilerin de böyle yaptığını zaman zaman görüyorum.

En Güvenilir Bloggerlar

Bu kişilerden ilki Çisem Çakır tabi ki. Kendisinin belgelerle konuşması ve cildinin porselen bebek gibi olması ona güvenimi artırıyor 🙂 Sayesinde birçok temiz içerikli ürünle ve cilt bakım rutiniyle tanıştım. Her gün güneş kremi sürüyorsam Çisem sayesinde diyebilirim. Kullandığım ve epey memnun kaldığım yüz güneş kremini buradan okuyabilirsiniz.

Çisem Çakır

Her paylaştığı ürünü güvenerek denediğim bir başka isim Hande Birsay. Instagram hesabı hihieved olarak biliyor olabilirsiniz. Aslında önerdiği her ürünü takip ediyorum. Hatta hepsiburada kaydettiği ürünleri de takipteyim. Yalnızca cilt bakımı değil. Çünkü kendisi bir iş birliği yapıyorsa bunu da açık yüreklilikle söylüyor. Cilt bakımında en güvenilir Instagramerlarımın arasında 🙂

Hande Birsay

Bir başka takip ettiğim ise Merve Özkaynak. Kendisi Youtube videoları çekiyor ama onun da samimiyetine güveniyorum.

Cilt bakım blogları konusunda maalesef Türkçe kaynak bence az. Blog yazmak eskisi kadar da yaygın değil. Genelde herkes Instagram ya da Youtube’da aktif olarak içerik üretiyor.

Merve Özkaynak

Yabancı Cilt bakım blogları için de biraz tavsiye verebilirim.

Janni Raincloud

Blog Yonka

The Style and Beauty Doctor

İlginizi Çekebilir: En İyi 10 Güzellik-Bakım Blog’u

Eğer sizin de gerçekten güvendiğiniz moda güzellik bloggerları varsa yorumlarda bana yazabilirsiniz. Listemiz büyür 🙂

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!