Çocuklarla İzlenebilecek Yılbaşı Temalı Filmler

Yeni bir yıl yaklaşırken çocuklarla beraber izlenebilecek yılbaşı temalı filmler konusunda bir yazı yazmak istedim. Hem Aralık ayında birazcık bu ruha girmek iyi geliyor. Evimizde yeni bir yıla girerken bunun coşkusunu yaşayabiliriz. Kestane, patlamış mısır ve sıcak çikolata eşliğinde sıcacık Çocuklarla İzlenebilecek Yılbaşı Temalı Filmler..

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Tüm Zamanların En İyi Aile Filmleri

Küçük çocuklardan yetişkinlere kadar sevdiğiniz herkesle birlikte keyfini çıkarabileceğiniz aile dostu bir film olduğunda yılbaşı daha eğlenceli. O halde kanepede ailenizle birlikte kıvrılın ve çocuklar için en iyi Noel filmlerini seçerken çocuklarınızın gülümsemesini izleyin!

Noel Filmleri

  • Klaus (2019) – Nerede izleyebilirsiniz? Netflix

Noel Baba’nın bu garip başlangıç ​​hikayesi, Netflix’in ilk animasyon filmidir ve Klaus’u (Oscar ödüllü JK Simmons), oyuncak yapımında usta olan ama çocuklara pek ilgi duymayan iri, sakallı bir adam olan Jesper’ı (Jason) konu alır. Schwartzman), gelmiş geçmiş en kötü postacı ve alaycı bir öğretmen olan Alva (Rashida Jones). Dünyanın en mutsuz yeri olan Smeerensburg’da  yaşıyorlar…

  • Christmas Chronicles – Nerede izleyebilirsiniz? Netflix
  • Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020) – Nereden izleyebilirsiniz? Netflix
  • Arthur Christmas / Hediye Operasyonu, 2011 / 5+ – Nereden izleyebilirsiniz? Netflix

Kutup Ekspresi

Chris Van Allsburg’un büyüleyici çocuk kitabı, 2004 yılında bir animasyon filmi olarak beyaz perdeye ulaştı ve yeni nesli ailece daha da fazla eğlendirmek için kendine çekti. Hikaye devam ederken, Noel arifesinde genç bir çocuk evinin önüne park edilmiş bir tren bulur – Kuzey Kutbu’na giden Kutup Ekspresi! Noel’in ilk hediyesini almak için seçildiğini öğrenir ve tek bir şey ister: Noel Baba’nın kızağından gümüş bir çan. Ama zili eve götürmeye çalıştığında ne olur?

Noel Gecesi Kabusu

Balkabağı Kralı’nın hiç keyfi yok. Jack Skellington’ın ürkütücü, korkutucu saçmalıklardan zevk alması gerekir, ancak Cadılar Bayramı ışıltısını kaybeder. Ancak Jack, Noel’i ele geçirdiğinde, Yuletide ruhunu kucaklamak ve Noel Baba’ya yardım etmek için kasabadan yardım ister. Tim Burton’ın zihninden geçen bu ürkütücü derecede dokunaklı tatil masalında bu plan onun ya da Saint Nick’i endişeyle bekleyen çocukların beklediği gibi gitmez elbette. 

The Grinch (2000) – (Jim Carrey) Noel için yine güzel bir seçenek. Netflix üzerinden izlenebilir.

Huysuz, yeşil adam kasabayı herkes için mahvetmenin bir yolunu bulur. Aziz Nick kılığına girmeye, Whovillian’lardan Noel’i çalmaya ve sonunda yılın en güzel zamanına bir son vermeye çalışır. 

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!