Diy:Fotoğraf Fikri

Zaman zaman evdeki fazlalıkları hiç düşünmeden atıyorum. Ben minimal yaşamayı seviyorum. Evde fazladan biblo bile bırakmıyorum. 

Sanırım herkes bilir sanki zorunluymuş gibi perdelerin kenarına illa bir de fon perde alınır süslü kemerle şöyle bir toparlanır ve yıllarca öyle kenarda asılı kalır. Bende aldım tabi ki. Hem de sütlü kahve. Kahvenin hiç bir tonunu sevmem aslında ama almam gerek ya en uygun o vardı onu aldım. 3 yıldır pis pis onlara bakıyorum. En sonunda hepsini toplayıp kaldırdım. Salonum ferahladı. Fakat bir duvar boş kaldı gibi geldi.


Bende duvara ne yapabilirim diye düşünürken şu bağlantıda çok güzel bir fikir buldum. Şimdi tek yapmam gereken dışardan bir dal bulmak onu güzelce temizleyip belki biraz parlaması için verniklemek ve en sevdiğim fotoğraflarımı asmak 🙂 Belki sizinde böyle boş bir duvarınız vardır. Fikir olsun.

Sevgilerle..

  1. Çok hoş bir sunum olur..
    ben de duvara dolaba yapışan minik renkli süslü tek askılar var ya ondan almıştım 2 tane.. birini bir uca birini öbür uca…çamaşır asar gibi de kurdela bağladım… fotoğrafları da renkli mandallarla astım ….güzel olmuştur.

    1. O da çok güzel olmuştur eminim iyi fikir 🙂

Yorumlarınız benim için değerli!