EdebiyatFakultesi.Com TYT, KPSS Liseler için Türk Dili ve Edebiyatı Kaynak Sitesi

Bir edebiyat mezunu ve hatta Edebiyat öğretmeni adayı olarak bir site tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Biliyorsunuz formasyon hakkı geri geldi. Ben KPSS Eğitim Bilimleri alanına da hazırlanıyorum ama formasyon almak tabi ki önceliğim. KPSS çalışırken gördüğüm ve takibe aldığım EdebiyatFakultesi.com adresi hemen hemen her derste yardımcı oluyor.

Benden sık sık edebi kurgu ve kültüre odaklanan en iyi blogların ve web sitelerinin bir listesi istenir. Bu yazıda da bunlardan birine yer vermek istiyorum. Bu arada değerlendirilmeyi hak eden siteleri kaçırdıysam, lütfen yorumlarda favorilerinizi bana bildirin.

TYT Edebiyat ya da KPSS Lise sınavlarına hazırlananlar için de Türk Dili ve Edebiyatı Kaynak Sitesi olarak oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. İsim fiil çekim ekleri ya da cümlede anlam gibi birçok dilbilgisi konusunda kısa ve öz anlatımı ile hoşuma gitti. çekim ekleri Yazar ve edebiyat okurları, öğrencileri için mükemmel bir yer.

Ayrıca ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı çalışanlar beni anlayacaklardır, Edebi Akımlar oldukça zor ve uzun bir konu. Bu konuya da yine video derslerin yanında bu siteden notlar alarak çalışıyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalır buna çok inanıyorum. O yüzden de bulduğum, ilgimi çeken siteleri ara sıra paylaşmak istiyorum. Sizin de sevdiğiniz web siteleri oldukça benimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Edebiyat Fakültesi içeriği, denemeler, öneriler ve daha fazlasının harika bir karışımı sayesinde okuyucular için sık ziyaret edilenler arasında yerini alıyor.

edebi akımlar

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!