En İyi 5 Sağlıklı Yaşam- Egzersiz Blogu

Burada paylaştığım bloglar diyet blogu olmakta ziyade sağlıklı beslenme sayfaları. Şok diyet, hızlı kilo verme yazıları falan beklenmemeli bu sayfalardan.

1.Diyet Değil, Sağlıklı Yaşam

Ben bu sayfada en çok sağlıklı tarifler bölümünü seviyorum. Diyet yapıyorsun diye tatsız tuzsuz beslenmek zorunda değilsin lafının kanıtı tarifleri var. Canım tatlı falan istediğinde hemen açıp tariflerini deniyorum. Ayrıca faydalı bilgiler bölümü de çok güzel.

2.Ayşe Tolga

Ayşe Tolga’yı sadece oyuncu kimliğiyle biliyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz. Hem instagram sayfasında hem blog yazılarında çok faydalı bilgiler veriyor. Hem egzersiz hem de beslenmeyle ilgili çok şey bulacaksınız. Bazen tıklanma sevdasıyla bana “bu konu ne alaka şimdi ya” dedirtse bile seviyorum sayfasını.

sağlıklı beslenm

  1. Women’s Health Türkiye

En sık kullandığım bloglardan biri. Dergiyi zaten her ay severek alıyorum ama blog yazıları da çok faydalı ve güzel. Ayrıca ben dergiyi toplumsal olaylara karşı instagram’da yaptıkları paylaşımlardan dolayı da ekstra seviyorum 🙂

  1. Emre Uzun

Kendisi instagram’da takip ettiğim kadarıyla aşırı sempatik biri 🙂 Paylaşımları hem çok faydalı hem de çok samimi. Blog yazılarıyla da hiç bilmediğim konularda fikir sahibi olmamı sağladı.

  1. Cips Yiyemeyen Kız

Keşke daha fazla yazı yazsa dediğim bir diğer blogger. Aslında blogu tam sağlıklı beslenme üzerine değil. Gezdiği gördüğü mekanları da yazıyor ama blogunda ve instagram hesabında sağlıklı tarifler paylaşıyor. Severek takip ediyorum kendisini.

Sizin de eklemek istediğiniz bloglar varsa lütfen yoruma yazın. Beni instagramdan takip etmek isterseniz TIK TIK.

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!