Evden Çalışan Influencer Annelere Verimlilik Tüyoları

Hedeflerinizden biri bir blogger olarak daha üretken olmaksa, alarmınızı sabahın erken saatlerine kurmanız gerekebilir. Verimli bir sabah için sabah 9’dan önce yapılacak, günlük, haftalık ve aylık olarak iş veya blog hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birkaç şey var. Sadece bloggerlar için değil girişimciler için de bu verimlilik önerileri kullanılabilir. İşte; Evden Çalışan Influencer Annelere Verimlilik Tüyoları

Günün bu noktasında, biraz yorgun ve zihinsel olarak yorgun olduğunuzda yapabileceğiniz küçük işlere değil, en önemli görevlere odaklanmalısınız. Araştırmalara göre insanlar saat 9:00-11:00 arası en üretken zamanında oluyor.

Bu yüzden benim önerdiğim yaklaşım, sabah küçük şeyleri atlayıp büyük şeylere sabah 9’da başlamak.

Sabah insanı değil misiniz? Ancak, sabahları çalışmak ve bir şeyler başarmak için kendinizi şartlandırabilirsiniz.

Şunu da söyleyebilirsiniz; “Çocuklarımı güne hazırlamakla meşgulüm!” Peki. Bu geçerli bir bahane. Ancak, birkaç önemli şeyi halletmek için uyanma saatinizi onlar kalkmadan yarım saat ila bir saat önceye ayarlayabilirsiniz.

Influencer anneler
 1. Biraz esneme hareketi yapın, önce kendinize ve vücudunuza iyi bakın. Yatakta yapılacak esneme egzersizlerini araştırın.
 2. Meditasyon yapabilir ya da dua edebilirsiniz. Olumlu düşünmek için bir günlük yazabilirsiniz. 
 3. Bir fincan kahve veya çay ya da bir smoothie için. Sabah kahvaltısının günlük rutinini sürdürün. 
 4. O gün gerçekleştirmek istediğiniz bir veya iki hedef için dilek listenizi yazın. 
 5. Çocuklarınız varsa, onları okula veya evde eğitime hazırlamaya başlayın. 
 6. Küçük etkinliklerle, büyük önceliklerle “Yapılacaklar Listesi”ne tamamladığınızı yazın. Oluşturmak istediğiniz içeriği ekleyin. Bloggerlar ya da influencerlar için o gün tanıtmak istediğiniz şey nedir? O gün kiminle bağlantı kurman gerekiyor?
 7. Konunuz için en son haberleri, blog haberlerini ve sosyal medya medyası ve pazarlama konusundaki en son haberleri hızlıca okuyun. İlginizi çeken tüm başlıkları daha sonra okumak üzere işaretleyin (örneğin, öğle yemeği sırasında veya bir mola sırasında.)
 8. İki ila üç önemli e-postaya yanıt verin. 

Programınızda işe yaradığı bir noktada, çocuklara kahvaltı yapın ve onları okula götürün. Bu tamamen kendi programlarınıza bağlıdır. bu küçük hazırlıklardan sonra işinize başlayabilirsiniz! influencer reklam ücretleri olarak bilinen ücretlerle kendi mesleğini yapmak isteyen kadın ve erkekler mutlaka planlama yapmalı ve bir ajanda tutmalı diye düşünüyorum.

Bir şeylere harcadığınız zamanı kısaltmanız veya atlamanız gerekebilir:

 • Örneğin esneme egzersizi yaparken aynı zamanda meditasyonunuzu tamamlayın. Bunlarda hoşlanmıyorsanız bu adımı atlayın.
 • Kahvaltı yaparken yapılacaklar listenizi yazın
 • Kahvaltı sırasında pazarlama/blog/sosyal medya haber başlıklarını gözden geçirin

Ajandanızı planlarken esnek olmalısınız. Bazı günler aynı gitmeyebilir. Burada anahtar, hızlı bir şekilde yola geri dönmektir. Kendiniz için iyi alışkanlıklar oluşturmak zaman alır. “Vagondan düşmek” kolaydır. Daha zor olan, iyi üretkenlik alışkanlıklarınızı yeniden başlatmaya kendinizi yeniden adamaktır.

Bu yazıyı beğendiyseniz Pinterest’te paylaşabilirsiniz!

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!