Farmasi BB Krem Tüylenme Yapar Mı?

Bu aralar sıklıkla Farmasi ürünleri kullanıyorum. Özellikle makyaj malzemelerini çok seviyorum. Fakat genelde duyduğum şey Farmasi BB krem tüylenme yapar mı sorusuydu. Bunu ben de merak ederek araştırdım ve böyle bir sorun yaratmadığını buldum. Uzun süredir kullanıyorum. Ayrıca farmasi BB krem tonları çok güzel. Direkt medium değil açıktan koyuya doğru giden tonları var. Bunlar Farmasi bb krem light to medium olarak geçiyor. Güzel bir şekilde dağılıyor ve cilt tonunu eşitleyen ürünler arasında yer alıyor.

Farmasi BB Krem Özellikleri

Başka merak edilen bir soru da Farmasi BB krem sivilce yapar mı sorusu. Bende sivilce ya da tüylenme yapmadı. Zaten çok yoğun ya da yağlı bir BB krem değil. Nemlendirici gibi hafif bir sürüşü var.

Özelliklerine gelirsek;

  • Ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatır, içerisindeki macadamia özü ile gün boyu nemlendirir
  • Vitamin b3 cilde doğal bir parlaklık kazandırırken, yulaf özü cildi besleyerek onarmaya yardımcı olur
  • Spf 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur
  • İpek protein sayesinde yumuşacık bir cilt sağlar.
  • Kullanımı: Kremi temiz yüze küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın

Bu arada bu ürünleri bence direkt olarak Farmasi girişimci olan satıcılardan almak gerekir. Mutlaka bir komşunuz ya da arkadaşınız satıyordur 🙂 Başka yerlerden alındığında genellikle son kullanma tarihi geçmiş oluyor. Bu nedenle ben direkt olarak Farmasinin satışını yapan arkadaşımdan sipariş veriyorum. Daha güvenilir geliyor.

Hemen hemen her sitede Farmasi BB Krem yorumları okudum ama kendim denemeden yorum yazmak istemedim. Umarım faydalı olmuştur. Hassas ciltelerinde bu BB kremle sorun yaşayacağını düşünmüyorum. İnce ve ağırlık yapmayan ipeksi bir yapısı var. Bunun yanında kapatıcılığı ve aydınlatması oldukça yeterli. Yaz aylarında kalın tabaka makyaj sevmeyenlerdenseniz tam sür çık ürünü. O yüzden de çok tavsiye!

Eğer siz de kullandıysanız lütfen yorumlarınızı paylaşın, başka okuyuculara da fikir olacaktır.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!