Gideni Geri Döndürme Büyüsü

Aşk acısına bir çare olarak yaptırılan ve Şamanizm zamanlarından beri farklı ritüeller denenerek uygulanan gideni geri getirme büyüsü, insanların açmazda oldukları o sancı halinden kurtulmalarına yardımcı niteliğindedir. Büyüler, bozulan yaşam şartları ve konforu düzene koymak adına yapılırlar. Bir büyünün doğru bir şekilde tutması için ilim sahibi bir medyumun bilgisi şarttır. Pek çok ritüel için bazı özel malzemeler ve gizli ilim yetileri gerekir. Böyle bakılan ve yapımı teferruatlı olan işlemlerden biri de sevgiliyi geri döndürme büyüsü olarak karşımıza çıkar.

Genel hatlarıyla bu isimde bilinen büyü, çeşitli uygulama farkları ve tılsımlar konusunda birbirinden ayrılır. Geri döndürme büyüsü hem evlilere hem de flört dönemindeki çiftlere yapılabilir. İlişkinin boyutu ve diğer değişkenler de büyü uygulamasının çeşitlenmesinde rol oynar. Bazı büyülerde daha ağır, sonucu karşı taraf için daha büyük riskler taşıyan uygulamalara başvurulur. Yapılan pek çok büyü, yaptıran için kesin sonuç aldırır ve karşıdan bir bozucu etki görünmedikçe kendisini korur. Aynı zamanda büyü etkisiyle tarafa geri dönen partnerin bir kez daha terk etme olasılığı ortadan kalkacaktır.

Gideni Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yapılan uygulamalar ve okunan dua sözleriyle giden sevgiliyi geri getirme çalışmaları birbirinden ayrılır. Kullanılan her bir malzeme ya da her bir tılsımlı sözcük, büyü tesirinde farklı artışlar gösterir. Bu nedenle doğru seçilmeleri lazımdır. Medyumlar, kötü insanların ellerine geçmemeleri ve farklı amaçlarla kullanılmamaları adına büyüler sırasında okudukları duaları saklarlar. Çünkü bu okumalar, ruhanî varlıkları davet eder ve gelen varlığın enerjisinden daha üst bir enerji mekanizması gösteremezseniz, o varlık size yardım etmek yerine sizden beslenmeye çalışacaktır. Medyumlar öğrendikleri ilimler sayesinde bizlerin gözlerinde perde olduğu için göremediği o varlıklarla etkileşime girebilirler. Genel olarak sevgiliyi geri getirme büyüsü malzemeleri şöyledir:

  • Mum
  • Özel üretim kâğıt
  • Sevgilinin ve büyü yaptıranın en sık kullandığı eşyaları (tercihen terlik, diş fırçası, tarak) gibi tene değen eşyalar
  • Safran, özel mürekkepler, tütsü
  • Büyü çeşidine göre karabiber taneleri, bezelye taneleri ya da benzer şekilde medyum hocanın ön gördüğü canlı bitkiden alınan taneler.
  • Bazı zor durum büyülerindeyse hayvan uzuv ya da sakatatı gibi zor elde edilen nesneler.

Hoca yönlendirmesiyle bulunan bu malzemelerle büyü aşamaları başlatılır. Büyüler en erken 24 saatte en geç de 41 günde, duruma ve seçilen uygulamaya göre tutar. Ayrılık nedenleri, kişilerde başka etkiler, kişilerin iletişim kurma olanakları gibi farklı etmenler bu konuda yapılan büyülerin tutma sürelerini etkiler.

Giden Sevgiliyi Pişman Etme Büyüsü Etkileri

Geri getirme büyüsü etkileri bakımından aşırı yoğun bir fark ettirme olasılığı göstermez. Eğer işini bilen bir hoca tarafından yapılan bir büyüyse kişide minimal değişimler görebilirsiniz. Bunlardan en belirleyici ve dikkat çekici olanlarını şöyle sayabiliriz:

  • Geri döndürme büyüsü yaptırılan kişi eğer evliyse evliliğinde ciddi çatırdamalar yaşar.
  • Uyku problemleri artar
  • Öfkesini kontrol edemez. Kalp ameliyatı olan hastalarınkine benzer, karakteristik bir değişim yaşar.
  • Nadiren konsantrasyon kaybı görülebilir.

Bu belirtileri kişinin kendiliğinden fark etmesini ya da takip edip bir medyuma danışmasını bekleyemeyiz. Büyü yapılan kişilerde irade özellikle bahsi geçen büyü konusunda yönlendirmeli hareket eder. Dolayısıyla eğer bir yakınınıza herhangi bir şekilde işlem yapıldığını bu tür belirtiler sayesinde saptadıysanız, Başta gideni geri getirme çalışmalı olmak üzere her durumda kaliteli bir hocaya ulaştırmalısınız. Büyünün bozumu için ehliyet sahibi olmayan hocalardan yardım almayınız. Detaylı araştırmanızı yapıp, güvenilir biriyle çalışınız.

**Bu bir reklam çalışmasıdır. #işbirliği

Yorumlarınız benim için değerli!