Gratisten Neler Aldım? / İndirimzede

IMG-20141105-WA0004

Selammmm. Nasılsınız hanımlar ? Kışa girmemek için direnen son güneşli günlerimizi umarım güzel geçiriyorsunuzdur.

Öncelikle konuya girmeden kendimi tanıtayım. Ezgi ben. Yeterli herhalde (: Kozmetik konularında doyumsuz, aşırı, almaktan ziyade bakmaktan ve araştırmaktan bile ziyadesiyle keyif alan, sevgili arkadaşım, canım, hayatım boyunca bana başkasını aratmayacak bir dostlukla ve sevgiyle yanımda olan kardeşim Çağla’nın bloğuna konuk yazar olmuş bir Ezgi karşınızda. (: Umarım hakkını verebilirim.

Yazıma gelecek olursam; esasen alışverişim, çerim, çöpüm tarzı yazılara pek anlam veremesem de bir tavsiye ve görüş niteliğinde sayabiliriz bu yazıları. Amaç; ben yandım başkaları yanmasın, parasını çöpe atmasın. Ayrıca bu yazıyı yazacağımı bilmediğimden tek bir fotoğraf, o da karanlık ve size yardımcı olmayacak türden olduğu için önceden uyarayım istedim.

Bunu konuk yazarlığımın tanıtım yazısı olarak düşünelim daha çok. (:

Fotoğrafta görmüş olduğunuz ürünler gratisin %40 + gratis kartı olanlara %10 indirimden faydalanarak alınmış ürünler. Yani zaruri olmayıp, indirimi kaçırmış olmayayım ürünleri (: Hakkımı da yemiyeyim gerçi, denemek istediğim ürünleri de uygun fiyata almış oldum.

Stickler ve saç spreyi indirimde yakalamışken stoklamak istediğim, günlük kullanıp sevdiğim ürünler.

Renk karıştırmayan mendil de aynı şekilde çamaşır yıkarken mutlaka kullandığım bir ürün.

Colgatesensitivepro-relief diş hekimim tarafından diş hassasiyetim için önerilen, reçeteli ürünüm.

Eklips kalem tıraş benim tamamen içini görme, şeffaf ürün hastalığımdan kaynaklanan ve elimde kalemtıraş olmasına rağmen içini göremediğim için aldığım bir ürün.

Essence şeffaf oje, koyu renk oje sürmeden önce tırnaklarıma tek kat geçeceğim, çıkarma işlemini kolaylaştırsın ve sildiğim ojenin izleri kalmasın diye aldığım bir ürün.

Pastel oje, yine rengini görüp, indirimi düşünüp, umarsızca elimi rafa atmamdan geliyor (:

Wet&Wild beyaz göz kalemini gece makyajımda göz içine sürmek için aldım.

Ecotools fırçalar, eklips almaya gidip bulamadığım için, madem indirim var bari bunları alayım diyerek aldığım, bir diğer ürün olarak poşetime girdi.

Goshclassicprimer, yüz bazı uzun zamandır çok merak ettiğim ve bu marka hakkında okuduğum yorumlar sonrası almaya karar verdiğim bir üründü. İncelemesi kesin gelecek.

Eklips açılı kontür (evet doğru yazdım) fırçasını ise isminden de anlaşılacağı üzere kontür amaçlı aldım fakat kullanmaya başladıktan sonra kullanım alanlarını genişletebilirim. Pudra, aydınlatıcı, allık vs.

Ürün incelemelerini, ürünleri yeterli miktarda kullanıp hakkında yorum yapabilecek kadar fikir sahibi olduğumda tekrar yazabilirim.

Ayrıca kozmetikle ilgilendiğim kadar yemek, hatta daha çok tatlı vs gibi şeyleri yapmayı ve yeni tarifler denemeyi sevdiğimden ilerleyen günlerde güzel tariflerle de karşınıza çıkabilirim.

Son olarak kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ederim. Mani de yazsa mıydım ? (:

Ezgi

  1. Pastel oje 40 numara mı acaba? Rengi çok tatlı görünüyor. Oje dışında makyaj malzemem yok diyebilirim. Onun için fırçalar hakkında yorum yapamayacağım ama tam bir oje delisiyim. Umarım severek kullanırsın 🙂

    1. Alalı epey oldu aslında tam hatırlayamadım ama 40 sanırım 🙂

Yorumlarınız benim için değerli!