Tüm Yazılar - Home,  Ürün İnceleme

Himalaya Beyazlatma Etkili Yüz Temizleme Jeli

Himalaya Beyazlatma Etkili Yüz Temizleme Jeli çoğu kadının hayali olan yüz rengini beyazlatmayı ve lekeleri biraz olsun azaltmayı hedefleyen bir ürün. Aynı zamanda cilde parlaklık ve gözle görülür bir canlılık kazandırıyor.

Himalaya Beyazlatma Etkili Yüz Temizleme Jeli‘ni yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Her sabah yüzümü bu jel ile yıkıyorum. İçeriği hemen hemen bitkisel bir ürün. Paraben, silikon gibi. zararlı maddeler içermiyor. Benim cildim karma denilebilir. Hem güneş lekeleri var hem de hafif bir cilt tonu eşitsizliği seziyorum ben.

Ürünün vaatleri arasında cildi beyazlatmak var. Himalaya, içeriklerinin doğal olması ve vegan ürünler ürettiği için arada tercih ettiğim bir marka. Formülünde paraben, SLS/ SLES, fitalat gibi cildimize zararlı kimyasallar yok.
Beyazlatmayı sağlayan madde safran. Cilde ışıltı ve parlaklık veriyor. Meyan kökü, beyaz reçine, salatalık ve nar özleri içeriğinde bulunan diğer bitkisel maddeler.
himalaya-beyazlatıcı-temizleme
Yüz Temizleme Jeli

Ürünün yapısı çok hafif, kremsi. Asla cildi tahriş edecek gibi durmuyor, ipek gibi birşey 🙂

Peki ben bu üründen memnun kaldım mı?

Kesinlikle evet! Cildimde sivilce, kızarıklık gibi şeyler hiç yapmadı. Temizliğine de güvendim. Hatta bazı sayfalarda makyajı da harika temizlediği söyleniyor. Ben makyaj temizliğinde hiç denemedim.

En önemli madde; cildimdeki güneş lekeleri nasıl geçer? sorusunun cevabı belki bu ürün olabilir. Alnımda küçük bir güneş lekesi vardı ve şu anda yok. Zaten beyaz tenliyim ama ben özellikle lekeler için almıştım, işe yaradı.

Cilt tonu eşitsizliği konusunda ise henüz bir sonuç alamadım. Yine de cildim gerçekten özellikle bazı zamanlarda çok güzel canlı görünüyor.

Gerçi hala şu solgun cildi makyajsız nasıl sağlıklı ve ışıl ışıl gösterebilirim cevabını bulamadım. Sanırım bunu hiç bir kozmetik ürünü yapamıyor. Tamamen beslenme ve sporla, kendine iyi bakmakla sağlanacak bir olay. Bu ürünü tavsiye eder miyim? Evet. Bir şans verebilirsiniz. Yapısı doğal olan ürünlerde ben genelde risk alıyorum. Cilt tipime uygun olanını seçip kullanıyorum. Bu ürünün hem kullanımı kolay hem de kremsi olduğundan sizi yormuyor. Yeniden alabileceğim bir ürün Himalaya Beyazlatma Etkili Yüz Temizleme Jeli.

Sevgilerle..

13 Yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: