İhtiyacınız Olan 5 Farklı Seyahat Makyaj Çantası Modeli

makyaj-çantası

Aslında 2020 yılı pek seyahat edilecek bir yıl gibi görünmüyor. Yine de hafta sonu küçük kaçamaklar yapabileceğimiz, hızlı hazırlanıp, kısa tatillerle mola verebileceğimiz bir yıl olacak.

Bir makyaj çantası seyahatler için güzel bir organizerdir. Fazla dağılmadan tüm kozmetik ürünlerinizi bir arada tutabilirsiniz.

Bu yazıda sizlerle bol cepli, aynalı ya da aynasız, her bütçeye uyan 5 farklı çanta modeli paylaşmak istedim. Yalnızca seyahat için değil odanızda da düzen sağlamak için bu makyaj çantası modellerini kullanabilirsiniz.

Samsonite Makyaj Çantası

Samsonite makyaj çantası hem geniş hem de oldukça sağlam. Makyaj malzemelerini taşırken aynı zamanda zarar gelmemesini isteyenler için harika bir seçim. Ürünü Desa internet sitesinden bulabilirsiniz. Bu tarz büyük çantalar aynı zamanda yüz sabunu, diş fırçası gibi kişisel eşyalar için de ayrı gözler sunduğu için kullanışlı. Ekstra bir çanta almanıza gerek kalmıyor. Farklı cepler farklı ihtiyaçlara cevap vermiş oluyor.

Bakras – Trendyol

Bakras Bijuteri takı çantası olarak da geçen çantayı Trendyol sitesinden alabilirsiniz. Aynı zamanda makyaj fırçalarını koymak için de kullanılabilir.

Bir sonraki kullanıma kadar makyaj malzemelerimizi bir arada tutacak çantalar gerçekten çok önemli. Ben günlük kullanımda kol çantam için küçük bir makyaj çantası hazırladım. Alternatif ruj, fiş fırçam ve göz kalemim her zama o makyaj çantasının içinde duruyor. Dışarı çıkacağım zaman ne kadar acelem olursa olsun kol çantama o minik çantayı atıyorum. Böylece en vazgeçilmez makyaj malzemem olan ruj ve göz kalemi her an yanımda oluyor. Çoğu zama makyajsız geziyorum ama ruj olmadan kendimi çok kötü hissediyorum. Bu nedenle benim için düzen ve böyle toparlayıcı çantalar her şey! İlla seyahat etmek zorunda değilim ama tüm malzemelerin bir arada ve toplu olduğunu görmek hoşuma gidiyor.

Tüm görseldeki ürünlere Trendyol sitesinden ulaşabilirsiniz. Kolay kullanım sağlayan makyaj çantaları aynı zamanda kolay taşınabilir olmalıdır. Hatta fırça koymak için ayrıca küçük bir kutu alınabilir. Bavul hazırlamak zor değil de düzenlemesini yapmak insanı çok yoruyor. O yüzden elinizin altında her zaman kullanabileceğiniz pratik kutuların ya da bez çantaların olması kurtarıcı.

Sevgilerle…

Yorumlarınız benim için değerli!