Ikea Kitaplık Kurulumu ve Siparişim

Uzun zamandır kitaplık arıyordum. Trendyolda birçok modele baktım ama kalitesine pek güvenemedim. Aklımda da ikea Billy vardı. Klasikleşmiş kitap kurdu modeli tabi ki. Fakat Billy kitaplık fiyatları o kadar atmış ki! Onun daha ekonomik versiyonu gibi olan 5 raflı kitaplık ikea gersby kitaplık modelini aldım. Ikea Kitaplık Kurulumu ve Siparişim için bir yazı yazmak istedim çünkü pek yorum göremedim bu modelle ilgili internette.

Bu yazı da ilgini çekebilir: Kitaplık Önerisi

Ikea GERSBY Kitaplık Yorum

Genel olarak çok kaliteli bir kitaplık değil. Fakat benim yerim azdı ve büyük bir kitaplığım zaten vardı. Yanındaki küçük alana fazladan kalan kitapları koymak için aldım. Kendim rahatlıkla kurdum. İçinden tüm gerekli parçalar fazlasıyla çıkıyor. Ekstradan sadece çekiç bulundurmak gerekiyor. Trendyoldan bilmediğim bir yerden alsam bu kadar kolay yapamayabilirdim. Çünkü bazen eksik çivi ya da yanlış yerden açılmış delikle mobilya gönderebiliyorlar.

Çok kaliteli bir şey bekliyorsanız almayın derim. İnce, kolaylıkla kurabileceğiniz ve az sayıda kitabı alsa da iş görecek bir kitaplık arıyorsanız alabilirsiniz. Sonuçta ikea kalitesi ve estetiği ayrı. Bu arada bu model sanırım ikeanın en ucuz kitaplık modeli olma özelliğini de taşıyor.

Kitaplığımdaki kitapları yayınevilerine göre düzenliyorum. Böylece hangi yayınevini daha çok sevdiğim de ortaya çıkmış oluyor 🙂 Bir ara renklerine göre düzenlemek modaydı ama o bana çok saçma geldi. Aradığım kitabı asla bulamadım. Siz kitaplığınıza kitaplarınızı hangi sıralama ile diziyorsunuz?

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!

%d blogcu bunu beğendi: