Instagram Takip Etmeyenleri Bulma 2021

Follow my blog with Bloglovin

Instagram takip etmeyenleri bulma için iki farklı yöntem var.

  • Manuel bir yaklaşım veya IOS – Android için üçüncü taraf uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu yazıda kendi kullandığım uygulamayı paylaşacağım.
  • Aniden takipçilerde bir düşüş fark ettiyseniz, bunun nedeni gerçek takipten çıkanlar yerine Instagram ile ilgili bir sorun olabilir.

Eğer aradığınız şey Instagram takip etmeyenleri programsız bulmak ise kendi profilinizi manuel olarak taramalısınız.

Çoğu sosyal medya platformu gibi Instagram da sizi takip etmeyi bırakan belirli kullanıcılar hakkındaki bilgileri gizler.

İlginizi çekebilir; Instagram Hesap Silme 

Bu, özellikle hesabınızla çok ilgiliyseniz ve sosyal medya alanınıza tam olarak kimin gelip gittiğini bilmek istiyorsanız, uygun değildir. 

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları görmenin en temel yolu, tam takipçi sayınızın ve belirli kullanıcıların üstünde kalarak bunu manuel olarak yapmaktır. Takipçi sayınızın düştüğünü fark ederseniz, sizi hala takip edip etmediklerini doğrulamak için bu belirli kullanıcıların “Takip Edilenler” listelerini inceleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Instagram uygulamanızda kullanıcının profilini açın ve sayfanın üst kısmındaki “Takip Ediliyor”a dokunun. Kişinin takip ettiği hesapların listesini göreceksiniz. Kişinin bir zamanlar sizi takip ettiğini biliyorsanız ve artık listede değilseniz, takipten çıktınız demektir. 

İlginizi çekebilir; Instagram Takipçi Satın Al Takipbonus.com

Bu tabi ki çok zaman alan ve pratik olmayan bir iştir. Özellikle düzenli olarak dalgalanan çok sayıda takipçiniz olduğunda. Sizi takibi bırakanları gösterdiğini iddia eden bir uygulamayı kullanmayı denediyseniz ancak bunun işe yaramadığını fark ettiyseniz, Instagram API’sinde yapılan bu değişiklikler bunun nedenini açıklayabilir.

Yine de üçüncü taraf uygulamaları hala işe yarıyor. Benim kullandığım ve bugüne kadar sıkıntı yaşamadığım uygulama Reports Pro uygulaması. Hem IOS hem de Android için kullanılabilir durumda. Instagram takip etmeyenleri bulma ücretsiz bir program arıyorsanız bu uygulamayı tavsiye ederim.

Sizi Takip Etmeyenleri Görünce Ne Yapmalısınız?

Instagram’da takip etmeyenleri görmek için yukarıdaki uygulamalardan herhangi birini kullandıktan sonra, bu takipçileri geri almaya mı, yenilerini çekmeye mi yoksa basitçe onları affedip unutmaya mı karar vermek size kalmış . Geri dönmelerini sağlamaya çalışırsanız, gönderilerini beğenmek, yorum yapmak ve hatta muhtemelen onları takip etmek için biraz zaman ve enerji harcamanız gerekecek.

Instagram Takipçi

İşletmeler ve marka oluşturucular için takipçileri ve müşterileri elde tutmak genellikle oldukça önemlidir ve bu uygulamalar sosyal takiplerinizi sürdürmek için çok değerli olabilir.

Instagram takip etmeyenleri bulma şifresiz yapmak istiyorsanız en etkili yöntem yine manuel olarak kendi profilinizden kontrol etmek tabi ki. Çünkü üçüncü taraf uygulamalar şifrenizi istiyor.

Instagram’da Engelleyenleri Görmek

Bir de işin başka bir boyutu var tabii. O da Instagramda sizi engelleyenler!

Aslında hiçbir şey olmuyor. Instagram, bir kullanıcının sizi engellediğini bildiren bir bildirim göndermez. Araştırmadan asla bilemezsiniz. Instagramda engelleyenleri görmek oldukça kolay.

İlginizi çekebilir; Instagramdan Nasıl Para Kazanılır?

Birinin sizi Instagram’da engellediğine dair ipuçları:

  • Birinin hesap etkinliği düştü ve bir süredir onun paylaşımlarını veya hikayelerini haber akışınızda görmediniz veya onlardan doğrudan mesaj almadınız.
  • Bir kişinin Instagram hesap tanıtıcısını ararsınız ancak hesabı bulamaz veya profiline erişemezsiniz.

Profillerine ulaşmak için eski bir yorum veya DM kullanın . Profilleri görünüyor ancak fotoğraf ızgarasında bir Kullanıcı bulunamadı ve Henüz Gönderi Yok mesajı görüntüleniyorsa, bu kişinin sizi engellediğini gösterir.

Bu yöntem yalnızca sizinle mesaj alışverişinde bulunduysa çalışır.

Web’deki Instagram profillerini ziyaret edin . Herhangi bir mobil veya masaüstü tarayıcıyı başlatın ve www.instagram.com/(kullanıcı adı) girin . Profillerini tarayıcıda görebiliyor ancak uygulamada göremiyorsanız, bu sizi engelledikleri anlamına gelir. Profili web’de Instagram üzerinden göremiyorsanız, kişi hesabını silmiş olabilir.

Sevgilerle

Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

instagram takip etmeyenler bulmainstagram takip etmeyenler silinstagram takip etmeyenler toplu silmeinstagram takip etmeyenleri bulma ekşiinstagram takip etmeyenleri çıkarmainstagram takip etmeyenleri bulma programsız

Yorumlarınız benim için değerli!