Instagram’da En İyi Ajanda ve Defter Süsleme Hesapları

Çoğu zaman bizi gülümseten, hayatımıza neşe katan ve tutkulu olduğumuz şeyleri yakalamak için Instagram’ı kullanıyoruz ve aşağıda listelenen hesaplar kesinlikle size ilham verecek. Heyecan duyduğum şeylerden biri defter süsleme ve tutma videolarını izlemek ve uygulamak. Instagram’da En İyi Ajanda ve Defter Süsleme Hesapları bol ilham içerir!

Peki bu hesapları nasıl seçtim?

  • Farklı defter süsleme fikirleri konusunda çok içerik sunan hesaplar
  • Gönderileriyle kişiliklerinin parlamasına izin veriyorlar
  • Öne çıkıyorlar
  • Gönderileri canlı ve enerjik görünüyor
  • İlham almak için harika hesaplar

Defter süsleme örnekleri benim liseden beri ilgimi çeken bir konu. Uzun ve birden fazla okulu içeren akademik kariyerimi de düşünürsek defter tutma ve ajanda süsleme aslında hayatımın vazgeçilmez bir parçası. Çünkü yazı yazarak çalışıyorum ve yazmadan asla anlamıyorum.

Defter tutma düzeni bu noktada önemli. Belli bir sıralama seçerek işe başlayabilirsiniz. Ajanda süsleme malzemeleri için de farklı bir yazı düşünüyorum. Kalem, sticker ve defter tercihleri şeklinde…

Şimdi Instagram hesapları ve ajanda süsleme Youtube kanalları arasında takip ettiğim hesaplara geçeyim;

Özge Çalışkan – Youtube Kanalı


home_hauls_planners


Katey


pocketjournalpam


selininbiri_

Buraya ekleme konusunda atladığım tabii ki hesaplar vardır. Siz de sevdiğiniz ajanda süsleme videoları ve defter süsleme çizimleri gibi Instagram hesaplarını aşağıda yorum olarak yazarsanız onlara da göz atabiliriz 🙂

Sevgilerle

Instagram’da En İyi Ajanda ve Defter Süsleme Hesapları yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!