Instagram'da Takip Etmeyenleri Görebileceğiz

Sıcak haber! Artık Instagram’da beni kim takip etmiyor acaba derdi bitiyor. Artık Instagram’da Takip Etmeyenleri Görebileceğiz! Instagramda takip etmeyenleri bulma konusu oldukça kolay oldu bu güncelleme ile. 

Henüz test aşamasında olan güncelleme Android cihazlara gelmeye başladı.

Tek tek takipçilerde arama yapmanıza gerek kalmadı, artık bir profile girdiğinizde “follows you” yazısını görüp görmediğinize göre takip durumunu öğrenebileceksiniz. Instagramda takip etmeyenleri bulma programsız özellik olduğu için aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Instagram Takip Etmeyenleri Bulma 2021

Bence Instagram bu uygulama için geç bile kalmıştı. Sosyal medya kullanımında en değer verdiğimiz şey bazen takipçi sayısı oluyor sonuçta 🙂

Ayrıca aşağıdaki programlardan da Instagramda takip etmeyenleri kolayca bulabilirsiniz. Kullanıcılar kimi zaman kendilerini takipten çıkanları arayarak bulmaya çalışırlar. Bu uzun ve yorucu uğraşın yerine güvenilir ve ücretsiz olarak hizmet veren sistemler de bulunuyor. Bu sistemler takipten çıkanların listesinin ve takipçi listesinin toplu olarak görünmesine yardımcı oluyorlar. Bu yazıda iki adet örnek uygulama da paylaşmak istiyorum.

Follow Meter: Bu uygulama Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde birçok kişisel veriye ulaşmak mümkün olmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra Instagram hesabını açık bulundurmak gerekmektedir. Menüdeki seçenekler sekmesinden takibi bırakanları, yeni takip etmeye başlayanları görmek mümkün olmaktadır.

 Followers Tracker Pro: Bu hizmet bir ücret karşılığında sunularak sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcıların hesaplarına giriş yaparak kendilerini takip etmeyi bırakanları olmak üzere silinen beğeni ve yorumlarını dahi görmeleri mümkün olmaktadır.

Hürriyet

En iyi Instagram takipçi uygulaması için de pek çok arama yapılmaktadır. Instagram gerçek zamanlı takipçileri için uygulamaları bulmak aslında çok zor değil. Bununla ilgili de farklı uygulamalardan yardım alabilirsiniz.

Bağlantılarınızı oluşturmak ve Instagram gibi bir sosyal ağ devinde takipçi kazanmak oldukça zor bir iştir. Neyse ki birkaç uygulama, Instagram’da saniyeler içinde beğeni ve takipçi kazanmanıza yardımcı olabilir.

Sevgilerle

Instagram’da Takip Etmeyenleri görebileceğiz yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

  1. Yalnız bunun için zaten google play store’da uygulamalar var 😊

    1. Evet işte artık başka uygulamalara gerek kalmadan instagramdan rahatlıkla göreceğiz 🙂 internette de bir sürü sayfa var bununla ilgili ama bunlar hep uğraş 🙂

      1. O açıdan bakarsak dediğiniz gibi extra bir çaba, güzel bir bilgilendirme yazısıydı elinize sağlık 😊

        1. Teşekkürler 😊

Yorumlarınız benim için değerli!