İnternette En Çok Satılan Ürünler 2018

internet-satış

Artık devir internetten para kazanma devri. Gelin birlikte en çok kazandıran, karlı iş fırsatlarına göz atalım. 

Öncelikle çağımız bilgi çağı. Bilgisi olan ve bu bilgisini doğru şekilde aktaran uzmanlar internette en revaçta olan kişiler. İnternette en çok satılan ürünler listesi dersek bu liste uzar gider. Aslında üründen çok ürünü nasıl pazarladığınız önemli. 

Türkiye’de En Çok Satılan Ürünler

Şu anda instagramda en revaçta olan ürünler butik, tekstil ürünleri. Bu iş büyük emek ve sabır isteyen bir iş. Sermaye ve çevre gerektiriyor. Büyük paralar yatırmadan önce piyasanın şu an çok kızışmak olduğunu görmek lazım.

Girişimcilikte başarının anahtarı aslında yaratıcılık. Bir fark yaratıp sıyrılabilmek önemli. İnternette ürün satma anahtarı aslında buna dayanıyor.

Diğer çok satanlar ise mutfak eşyaları. Özellikle pembiş gelinler tarafından kuşatılan instagramda züccaciye ürünler çok popüler. Ama öyle her yerde olanlardan değil. Değişik desenlerde bulmak önemli.

Spor ve fitness ürünleri. Özellikle her yerde bulunmayan tasarım spor kıyafetleri veya sporcular için besin takviyeleri alıcısı bol oluyor. 

Ben şu an instagramdan kırtasiye ürünleri satıyorum ve buna da talep yoğun diyebilirim. Özellikle öğrenciler ve kadınlarsan oluşuyor benim müşteri kitlem. Yine bu da sabır ve emek istiyor. Benim instagram satış sayfam Mini İstasyon.

Kozmetik ürünler ve parfümler de e-ticarette çok fazla satılıyor. Aslında artık insanlar dışarıda mağaza mağaza dolaşmak yerine pijamayı bile internetten alır oldu. O yüzden doğru bir pazarlama ile satılamayacak ürün yok. 

Ayrıca şimdi moda olan duvar dekorasyon sayfaları çok popüler. Duvarlarını renklendirmek ve tasarıma ilgi duyanlar için tasarım tablolar çok beğeniliyor. Kendi boyamalarınız veya baskı şeklinde yaptığınız duvar çerçevelerini rahatlıkla satabilirsiniz.

Sağlıklı beslenme ile ilgilenenler için organik, bahçenizden ürünler. Eğer böyle bir bahçeniz veya üretim imkanınız varsa şu anda herkes sağlıklı yaşam adına ürün arayışında.

Tabi ki bebek ürünleri. Özellikle bebek dostu, sağlıklı kumaşlarla üretilen ürünler çok talep görüyor. Minik tasarım, konsept bebek ürünleri de oldukça popüler. Sadece fotoğraf çekmek için bir kostüme baya paralar döken arkadaşlarım var ve hepsi internetten araştırıp buluyor bu tarz ürünleri. 

Öncelikle sıkı bir pazar araştırması yapıp hedef kitleyi belirlemek gerek. Daha sonra sermayenizi akıllıca planlarsanız internetten para kazanmak konusunda başarılı olmamak için bir nedeniniz yok. 

Sevgilerle..

Yorumlarınız benim için değerli!