iPhone Yılbaşı Duvar Kağıtları

Telefonunuzdaki duvar kağıdınızı değiştirmek için YENİ Yılbaşı iPhone duvar kağıdı mı arıyorsunuz? Kesinlikle doğru yerdesiniz, çünkü sizin için birkaç iPhone yeni yıl duvar kağıdı paylaşmak istiyorum. iPhone Yılbaşı Duvar Kağıtları aynı zamanda android telefonlara da uyumlu olabilir. Bu yazıyı beğendiyseniz Kolay Yılbaşı Çizimleri #NewYearDoodle yazısı da ilginizi çekebilir.

Pinterest Yılbaşı Duvar Kağıtları

Pinterest yılbaşı duvar kağıtlarını indirmek için görselin üzerine uzun süre basılı tutun ve kaydedin. Telefon ayarlarınıza göre kırparak kullanabilirsiniz. Bugün, çoğu yılın son ayında sevdiğim estetiği gerçekten gösteren en sevdiğim Yılbaşı duvar kağıdı seçeneklerini derliyorum.

Duvar kağıtlarını bilgisayarınıza kaydetmek için;

Sağ tıklayın ve masaüstüne (veya tercih ettiğiniz klasöre) kaydet’i tıklayın. Fotoğraf bilgisayarınıza kaydedildikten sonra, ayarlara gidebilir ve duvar kağıdınızı değiştirebilirsiniz.

Not: Boyutlandırma her telefonda ve bilgisayarda biraz farklıdır, bu nedenle bu fotoğrafları telefonunuza sığdırmak için biraz kırpmanız gerekebilir.

Telefonunuzda ana ekranınız, kilit ekranınız veya her ikisi için bu duvar kağıdı seçeneklerinden herhangi birini kullanabileceğinizi unutmayın.

Her ekran için farklı bir fotoğraf ayarlamayı seviyorum, böylece iki duvar kağıdı seçeneği seçebiliyorum. Christmas Wallpaper yazarak Google üzerinde de bir sürü seçenek bulabilirsiniz.

Sevgilerle

iPhone Yılbaşı Duvar Kağıtları yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız fazlasıyla teşekkür etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi için beni sosyal medyada takip etmeyi unutmayın – Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter.

Yorumlarınız benim için değerli!